درباره ما

About

درباره ما

پرس کالا بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی کشور با شعار « فقط خرید نکنید ! با خیریه پرس کالا بدون پرداخت هزینه در زندگی بخشیدن به حیوانات نیازمند شریک شوید. » فعالیت خود را با کالای پت آغاز کرده که با هدف رفع نیاز ها در نظر دارد تا با توسعه در سطح کشور فعالیت کند و با دقت فراوان اقدام به انتخاب محصولات و برندهای معتبر از سراسر دنیا نموده تا شما با خاطری آسوده محصول مورد نظر خود را با قیمتی مناسب و کیفیتی بی نظیر، در کوتاه ترین زمان درب منزل خود دریافت نمایید . مهم ترین آرزوی ما شادی و رضایت شماست.

اولین قدم

همواره دغدغه ی اصلی صاحبانِ حیوانات خانگی (پت) تهیه ملزومات مناسب و معتبر برای حیوان خانگی شان بوده است . سامانه پرس کالا ، امکان تهیه تمامی لوازم و وسایل مورد نیاز پت شما را در دسته بندی های متعددی نظیر : غذا و سلامت و لوازم و آموزش فراهم کرده است تا با خیالی راحت به جستجوی کالای مورد نظر پرداخته و خریداری نمایید . تیم پرس  با سابقه کاری طولانی و مرتبط با حوزه ی اینترنت که میتوان به پرس آگهی و پرس نما هم اشاره کرد و ارتباط با شرکت های مرتبط ، با دقت فراوان اقدام به انتخاب محصولات و برندهای معتبر از سراسر دنیا نموده تا شما با خاطری آسوده محصول مورد نظر خود را با قیمتی مناسب و کیفیتی بی نظیر، در کوتاه ترین زمان درب منزل خود دریافت نمایید .

پرس کالا تنها یک فروشگاه آنلاین نیست !

پرس کالا علاوه بر فروش محصولات مورد نیاز حیوانات خانگی ، با فراهم کردن بستری مناسب و کارآمد، درصدد ایجاد شبکه ی اجتماعی با محوریت حمایت از حقوق حیوانات بوده تا با استفاده از آن صاحبان حیوانات خانگی و متخصصین این حوزه در فضایی مناسب با یکدیگربه تبادل نظر و انتقال تجربیات بپردازند تا در نهایت سهمی در فرهنگ سازی و حمایت از حقوق حیوانات ایفا نمایند .

هدف تمام و کمال پرس کالا، خیریه حمایت حیوانات

ما اینجاییم تا با ارائه چیزی بیش از غذاها و لوازم حیوانات خانگی، به صاحبان آن‌ها کمک کنیم. فلسفه پرس کالا ایجاد فرهنگی است که در آن نه تنها به نیازهای اولیه حیوان فکر می‌شود، بلکه به وضعیت فیزیکی‌اش، روحیه‌اش، و نیازهای عاطفی‌اش توجه می‌شود و هر حیوان نیاز به حمایت دارد مخصوصا حیوانات بی سرپرست و نیازمند .

پرس کالا با افتخار اعلام می کند که اولین سایت فروشگاه آنلاین است که در زمینه خیریه حیوانات فعالیت انجام می دهد !

پرس کالا  با همکاری طرفین قراردادش موفق شده است با یک راهکار ساده و بدون اینکه شما عزیزان پرداخت اضافه ای انجام بدهید تمامی اعضای خانواده خود را در  انجام یک کار خیر سهیم کند.

پرس کالا بابت کمک به خیریه از شما هیچ هزینه ای را دریافت نمیکند ، ولی اعضای  خانواده پرس کالا با خرید خود ، با انتخاب خیریه ها و یا حتی معرفی خیریه های جدید حامی این سیستم بوده و در این کار نیک و خیر نقش اساسی و اصلی را خواهند داشت.

در انجام هر خرید مبلغی هر چند بسیار اندک از هر کالا به این قسمت ( خیریه حیوانات ) به صورت سیستمی اختصاص داده می شود و به نفع خیریه جمع آوری می شود و به حامیان مورد تایید تقدیم خواهد شد،  جمع این مبلغ را که ممکن است در نگاه اول خیلی کم و نا چیز به نظر بیاید اما وقتی این مبالغ روی هم جمع شود در ان زمان  حتماً رقم قابل توجه ای خواهد شد و همه میتوانند جمع کل مبلغی که تا به حال برای خیریه جمع آوری شده در کادر مخصوص به خیریه حیوانات در قسمت بالای سایت ، سمت راست و به رنگ سبز می باشد مشاهده کنید.

هرگاه مبلغ جمع آوری شده به ضریبی از 500 هزار تومان برسد طی یک فقره چک بانکی به حساب خیریه واریز خواهد شد و تصویر چک برای رویت در همین صفحه قرار داده خواهد شد.

پرس کالا سعی دارد در انتخاب خیریه های تحت حمایتش موسسه های شناخته شده و خوشنام را انتخاب کند که صادقانه به حیوانات بی سرپرست کمک میکنند . شما هم می توانید حامیان حقیقی را که میشناسید را به ما معرفی کنید. و در این هدف بزرگ خانواده پرس کالا و انجام کار خیر شریک باشید.

                                                        ما در کنار هم یک جامعه استوار می‌سازیم