لیست محصولات این تولید کننده فریسکیز / friskies

فریسکیز - friskies

کمپانی فریسکیز(Friskies)  یک شرکت تولید غذا برای گربه ها است و در ابتدا کار خود را با فعالیت برای گربه ها آغاز نمود. این کمپانی تحت نظارت شرکت نستله پورینا پت کر (Nestlé Purina PetCare) فعالیت می کند و بخشی از این کمپانی و از شرکتهای تابعه نستله محسوب می شود.

کمپانی فریسکیز(Friskies)  یک شرکت تولید غذا برای گربه ها است و در ابتدا کار خود را با فعالیت برای گربه ها آغاز نمود. این کمپانی تحت نظارت شرکت نستله پورینا پت کر (Nestlé Purina PetCare) فعالیت می کند و بخشی از این کمپانی و از شرکتهای تابعه نستله محسوب می شود. این کمپانی قوطی های غذاهای مرطوب و نرم و همچنین غذاهای خشک مانند کیبل را تهیه و تولید می کند. این غذاها در طعم های گوشت گاو، گوشت ماکیان و غذاهای دریایی عرضه می شود.


  


در سال 1930 یا 1934 میلادی کمپانی فریسکیز غذاهای خشک مخصوص سگها را  تولید و به بازار معرفی کرد. در سال 1948 میلادی فریسکیز غذاهای سگها را در قوطی عرضه نمود. فریسکیز اولین غذای خشک مخصوص گربه ها را توسط کمپانی کارنیشن (Carnation) در سال 1958 میلادی به فروش رساند و در سال 1973 فریسکیز مایتی داگ(Friskies Mighty Dog) غذاهای قوطی شده سگها را روانه بازار کرد. در سال 1982 میلادی کمپانی کارنیشن کمپانی فنسی فیست(Fancy Feast)  را معرفی و راه اندازی کرد. سرانجام در سال 1985 میلادی کارنیشن و فریسکیز توسط کمپانی نستله خریداری شدند و پس از فعالیت های خود را زیر چتر این کمپانی بزرگ ادامه دادند.

بیشتر