لیست محصولات این تولید کننده کروچی / Croci

کروچی - Croci

این شرکت در سال 1990 در وارز توسط برادران Croci تاسیس شد. این شرکت پس از آن در ایتالیا و خارج از کشور، محصولات خود را برای آکواریوم ها، با علامت تجاری Wave و برای سگ ها با علامت تجاری CaniAmici توسعه داد. 

این شرکت در سال 1990 در وارز توسط برادران Croci تاسیس شد. این شرکت پس از آن در ایتالیا و خارج از کشور، محصولات خود را برای آکواریوم ها، با علامت تجاری Wave و برای سگ ها با علامت تجاری CaniAmici توسعه داد. 


                     


با سرمایه گذاری دائم در تحقیقات و گوش دادن به آنچه که مشتریان واقعا می خواهند، در طول سالها کراچی به یک رهبر بازار تبدیل شده است و رسیدن به نقطه عطف مهم در سال 2010: گواهینامه کیفیت برای طراحی، توسعه، تولید و تجارت محصولات برای حیوانات خانگی مطابق با استاندارد ISO 9001: 2008. این شرکت 20 سالگی خود را در سال 2010 جشن گرفت، که در سال 2010 نیز دو اتفاق مهم افتاد:


شرکت CROCI، اتحاد یک شرکت آکواریومی شناخته شده Amtra را که محصولات و فرآورده های تصفیه آب را تامین می کند، به دست آورد. این اتحاد گام مهمی بود که شرکت ها دانش و تجارب خود را برای ایجاد گروهی ارائه دادند که محصولات مورد نیاز حیوانات و حیوانات خانگی را شامل می شد.


CROCI به دفتر مرکزی جدید خود در Castronno منتقل شد، فقط چند متری از خروج از بزرگراه Milan-Varese: هر بخش به طور قابل توجهی توسعه یافته بود، و این باعث شده بود که  واحد ذخیره سازی مجدد برای همه محصولات یکسان باشد. مساحت کل 42،000 متر مربع است که 10،000 متر مربع برای انبار با حداقل 12،000 پالت استفاده می شود. فضای قابل توجهی نیز به آزمایشگاه تحقیق و توسعه و نمایشگاه اختصاص داده شده است، که در طول سالیانه ذخیره و سازماندهی شده است تا محصولات را به نیروی فروش و مشتریان نمایش دهد.CROCI به مشتریان خود یک طیف وسیعی از محصولات با بیش از 6000 مورد در کاتالوگ ارائه می دهد. علاوه بر فعالیت اصلی آکواریومی (Wave and Amtra) و محصولات سگ و گربه (Croci)، این شرکت همچنین انتخاب گسترده ای برای پرندگان، خزندگان و جوندگان ارائه می دهد. از سال 2010 پیشنهاد محصول به لطف همکاری با Warner Bros و کسب مجوز Looney Tunes برای بازار ایتالیا غنی شده است، که منجر به توسعه کل خط تولید محصولات اختصاص داده شده به حیوان خانگی شد.


                   


مجوزها به تدریج گسترش یافت و با استفاده از نام تجاری Elio Fiorucci شامل مارک های شناخته شده مانند Hello Kitty، Disney و Love Therapy گسترش یافت. سال 2014، یک گام کلیدی ورود مواد غذایی حیوان خانگی به دنیای حیوانات خانگی و پرورش غذای مرطوب برای گربه و توبیاس برای تغذیه سگ است.


موفقیت CROCI spa از پیشرفت دائمی خود از راه حل های جدید و از فلسفه مشتری محور است که هدف آن به طور مداوم بهبود کیفیت هر جنبه ای از خدمات مشتریان خود است.


                    

بیشتر