لیست محصولات این تولید کننده بیزتیز / Beeztees

بیزتیز-Beeztees

ما بیزتیز هستیم. برندی تخصصی در زمینه هرآنچه که برای پت خود تصور می‌کنید. ما محصولاتی را برای سگ‌ها، گربه‌ها، جوندگان، پرندگان و ماهی‌ها تولید می‌کنیم. از اسباب‌بازی سگ گرفته تا خانه خرگوش و محل اسکرچ گربه و لانه پرندگان. ما درست مانند نام‌مان کمی عجیب و در عین حال بسیار دوست‌داشتنی هستیم. 

ما بیزتیز هستیم. برندی تخصصی در زمینه هرآنچه که برای پت خود تصور می‌کنید. ما محصولاتی را برای سگ‌ها، گربه‌ها، جوندگان، پرندگان و ماهی‌ها تولید می‌کنیم. از اسباب‌بازی سگ گرفته تا خانه خرگوش و محل اسکرچ گربه و لانه پرندگان. ما درست مانند نام‌مان کمی عجیب و در عین حال بسیار دوست‌داشتنی هستیم. ماموریت ما این است که زندگی پت و صاحبان آن‌ها را تا جای ممکن شاد و زیبا کنیم. ما با تیمی شامل بیش از ۹۵ کارمند، هر روزمان را با لبخند و به دنبال این هدف شروع می‌کنیم و ۴۵ سال است که در حال ابداع، طراحی، برنامه‌ریزی و فروش این محصولات در سراسر جهان هستیم و در این زمینه بسیار به خود مغروریم. ما گستره محصولات خود را هر سال با بیش از هزار محصول به‌روزرسانی می‌کنیم.


   


مأموریت ما این است که حیوانات خانگی و صاحبان آنها را به خوشحال و مسرور کنیم.ما هر روز، با یک لبخند  به طور جدی در حال تلاش برای تحقق این اهداف هستیم.ما یک تیم تقریبا 95 نفری از کارکنان مشتاق هستیم بطوریکه به طور مداوم در تلاش برای اختراع، طراحی، برنامه ریزی و فروش هستیم.در نتیجه بیش از 45 سال  است  که محصولات ما  در سراسر جهان به فروش می رسد.در واقع ما به دستاوردهای و موفقیت هایمان بسیار افتخار می کنیم.


    


علاوه بر داشتن یک زندگی دلپذیر، ما یک زندگی سالم و ایمن را به همان اندازه مهم می دانیم.بنابراین تمام محصولات ما کاملا مورد آزمایش قرار گرفته است.ما خودمان طراحی و توسعه بسیاری از محصولات خود را انجام می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها ایمن و قابل اعتماد هستند .خبر خوش: ما هر ساله محصول خود را با بیش از 1000 آیتم جدید تجدید میکنیم؛ بامزه و سرگرم کننده برای استفاده!


بیشتر