لیست محصولات این تولید کننده بلکاندو / Belcando

بلکاندو - Belcando

در کمپانی بلکاندو (Belcando) همه‌چیز حول محور تولید و عرضه بهترین غذای ممکن برای سگ‌ها جریان دارد. برای دست‌یابی به مطلوب‌ترین طعم و قابل‌تحمل‌ترین و مناسب‌ترین غذا برای سگ‌ها، کمپانی بلکاندو بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه را در دستورالعمل تهیه این غذاها به کار گرفته است و این هدف و برنامه‌ریزی هر روز این کمپانی است. 

بلکادو چطور ساخته شد؟


مواد غذایی سگ خشک و مرطوب - هر دو از همان تولید کننده


فقط چند شرکت مواد غذایی حیوانی در سراسر جهان قادر به تولید مواد غذایی خشک سگ و همچنین غذای سگ مرطوب می باشند. به طور سنتی، گوشت خشک برای تولید غذای سگ خشک استفاده می شود، در حالی که غذای سگ مرطوب از گوشت تازه ساخته شده است.بنابراین فرایندهای تولید از یکدیگر متفاوت هستند.


مواد غذایی سگ BELCANDO بسیار متفاوت است. در تولید ما در "Mynsterland" آلمان، تولید غذای خشک سگ و همچنین غذای مرطوب سگ  تنها از گوشت تازه تهیه میشود. تامین گوشت تازه حاصل دسترسی مستقیم به تامین کنندگان محلی است. این اجازه می دهد تا ما بهترین کیفیت گوشت را برای رعایت استانداردهای بالای کنترل کیفیت در اختیار داشته باشیم


در کمپانی بلکاندو (Belcando) همه‌چیز حول محور تولید و عرضه بهترین غذای ممکن برای سگ‌ها جریان دارد. برای دست‌یابی به مطلوب‌ترین طعم و قابل‌تحمل‌ترین و مناسب‌ترین غذا برای سگ‌ها، کمپانی بلکاندو بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه را در دستورالعمل تهیه این غذاها به کار گرفته است و این هدف و برنامه‌ریزی هر روز این کمپانی است. از آنجایی که نیازهای تغذیه‌ای سگ‌ها با هم متفاوت است، کمپانی بلکاندو برای هر سگی در هر سن و در هر سایزی یک بسته پیشنهادی مناسب را ارائه می‌کند. برای اطمینان از آنچه که گفته می‌شود باید محصولات این کمپانی را امتحان کنید و تاثیر آن را بر حیوان خانگی خود مشاهده کنید.


      

بیشتر