لیست محصولات این تولید کننده بوش / Bosch

بوش-Bosch

برند بوش (bosch) در سال ۱۹۶۰ توسط کورت بوش افتتاح شد و فعالیت خود را در کشور آلمان در زمینه تولید مولتی‌ویتامین‌ها، مواد معدنی و همچنین مواد غذایی برای حیوانات مزرعه شروع کرد. در سال ۱۹۸۴ تولیدات خود را به سمت غذاهای حیوانات خانگی و در ابتدا غذای سگ برد و چهار سال بعد یعنی در سال 1988 خط تولید غذای خشک سگ را به طور رسمی راه‌اندازی کرد. 

برند بوش (bosch) در سال ۱۹۶۰ توسط کورت بوش افتتاح شد و فعالیت خود را در کشور آلمان در زمینه تولید مولتی‌ویتامین‌ها، مواد معدنی و همچنین مواد غذایی برای حیوانات مزرعه شروع کرد. در سال ۱۹۸۴ تولیدات خود را به سمت غذاهای حیوانات خانگی و در ابتدا غذای سگ برد و چهار سال بعد یعنی در سال 1988 خط تولید غذای خشک سگ را به طور رسمی راه‌اندازی کرد. در سال ۱۹۹۰ تولیدات خود را به خارج از کشور صادر کرد.


  


برند بوش در سال 2001 تصمیم به راه‌اندازی خط تولید غذای خشک گربه گرفت و نام آن را سانابل گذاشت. در سال‌های اخیر برند بوش با تولید محصولات جدید و گسترش خطوط تولید خود توانسته محصولات متنوع‌تری را در اختیار مشتریان خود قرار داده و حجم صادرات خود به کشورهای مختلف از جمله ایران را افزایش دهد. 


  


    

بیشتر