لیست محصولات این تولید کننده سانابل / Sanabelle

سانابل - Sanabelle

برند سانابل (sanabelle) یکی از زیرمجموعه‌های برند آلمانی بوش است. برند بوش در سال ۱۹۶۰ توسط کورت بوش فعالیت خود را در کشور آلمان در زمینه تولید مولتی‌ویتامین ها و مواد معدنی و همچنین مواد غذایی برای حیوانات مزرعه شروع کرد. 

برند سانابل (sanabelle) یکی از زیرمجموعه‌های برند آلمانی بوش است. برند بوش در سال ۱۹۶۰ توسط کورت بوش فعالیت خود را در کشور آلمان در زمینه تولید مولتی‌ویتامین ها و مواد معدنی و همچنین مواد غذایی برای حیوانات مزرعه شروع کرد. در سال ۱۹۸۴ تولیدات خود را به سمت غذاهای حیوانات خانگی و در ابتدا غذای سگ برد و چهار سال بعد یعنی در سال 1988 خط تولید غذای خشک سگ را به طور رسمی راه‌اندازی کرد. در سال ۱۹۹۰ تولیدات خود را به خارج از کشور صادر کرد.


                    


برند بوش در سال 2001 تصمیم به راه‌اندازی خط تولید غذای خشک گربه گرفت و نام آن را سانابل گذاشت. از آن زمان تاکنون برند سانابل با تولید غذای خشک و تشویقی‌های گربه توانسته بخشی از بازار محصولات مربوط به گربه را در اختیار بگیرد. این برند همچنین در سال 2012 خط تولید غذای خشک بدون غلات گربه را راه‌اندازی کرد تا محصولاتش با کیفیت بیشتر و مناسب‌تری در دسترس مشتریان قرار بگیرد.

بیشتر