لیست محصولات این تولید کننده ون کت / VanCat

ون کت - VanCat

شرکت بنتاش بنتونیت یکی از بزرگترین شرکتهای ترکیه ای تولید کننده خاک گربه سفید رنگ با تمرکز بر بازار اروپا و دیگر نقاط جهان می باشد. برند اصلی با دانه های سفید می باشد. از ویژگیهای این خاک فوق العاده لطیف، قدرت جذب بسیار بالا و کنترل قوی بوی بد می باشد

شرکت بنتاش بنتونیت یکی از بزرگترین شرکتهای ترکیه ای تولید کننده خاک گربه سفید رنگ با تمرکز بر بازار اروپا و دیگر نقاط جهان می باشد. برند اصلی با دانه های سفید می باشد. از VAN CATون کت”   ”این شرکت با نام ویژگیهای این خاک فوق العاده لطیف، قدرت جذب بسیار بالا و کنترل قوی بوی بد می باشد. بنتاش بنتونیت با بهره گیری از لابلاتوارهای حرفه ای خود برای آزمایش کردن فرمول های مختلف و جوابگویی به نیازهای بازار، همچنین با استفاده از مواد اولیه مرغوب از معادن متعلق به این شرکت، به عنوان یکی از متخصصین در زمینه تولید خاک گربه با کیفیت بالا محسوب میشود. این شرکت دارنده ی گواهی ایزو ۱۰۰۹ سال ۸۰۰۲ و گواهی استاندارد کیفی از انیستیتو استاندارد ترکیه می باشد. تمامی مراحل استخراج، تولید و ارسال به مشتریان با کنترل بسیار دقیق کیفی پرسنل حرفه ای این شرکت، با هدف ارتقاء رضایت مشتری و ارائه راه حل و نوآوری صورت می پذیرد.


یکی از مهمترین نکاتی که در رابطه با نگهداری گربه ها در خانه بایستی مدنظر داشته باشید، انتخاب خاک توالت مناسب است. لذا خرید خاک خوب یکی از عوامل تاثیرگذار در بهداشت گربه و محیط زندگی محسوب می شود. خاک گربه ون کت، یکی از بهترین خاک های وارداتی در کشور می باشد که با ۰۱ نوع متفاوت و بسیار دلنشین علاوه بر بوی بسیار مطبوع، دارای خواص آنتی باکتریال و ضد قارچی بوده که مانع از بروز بیماری های قارچی و عفونی درحیوان و انسان می شود. از طرفی بدلیل قابلیت بالای جذب، میزان مصرف خاک به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد. از آنجائیکه این خاک جاذب بوی نامطبوع ادرار و مدفوع نیز هست لذا شما می توانید مدت زمان طولانی تری از خاک استفاده کنید و مصرف آن برای شما از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون بصرفه خواهد بود. همچنین دانه های این خاک هیچ گونه گرد و غباری تولید نکرده و به همین دلیل برای حیوان و صاحبش ایجاد آلرژی نمی کند. این خاک ها در بسته های ۰۱ کیلوگرمی و در ۰۱ نوع پودر بچه، لوندر، صابون فرانسوی، بدون بو، وانیل، درخت کاج، پرتقال، آلوئه ورا، طبیعت و دارای کربن فعال (جهت کنترل هرچه بیشتر بوی نامطبوع) عرضه شده اند.

بیشتر