بهداشت و نگهداری گربه

بهداشت و نگهداری گربه

تمامی گربه هاا بدون توجه به نژاد آنها باید به مواردی همچون ، کوتاه کردن ناخن‌ها، مراقبت از گوش‎‌ها، مراقبت از چشم‌ها، مراقبت از دندان‌ها ، توجه کرد. در پرس کالا شما میتوانید انواع وسایل گربه را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید .برای خرید وسایل بهداشت و نگهداری گربه باید به شرایط محیطی و در صورت بیماری و سن و نژاد گربه خود توجه کنید. وسایل بهداشت گربه در بهترین برندها از جمله : رویال ، بیفار، تریکسی ، جیم داگ ، فلامینگو  و ... در سایت پرس کالا عرضه میگردند.

زیرشاخه ها

 • تمیز کننده و ضد عفونی...

  برای از بین بردن گرد و خاک و لکه از روی مبل، فرش، صندلی اتومبیل و به طور کلی از تمامی سطوح می توان از ژل های ضدعفونی کننده مخصوص گربه و اسپری های چند منظوره مخصوص گربه استفاده کرد. که انواع این محصولات را می توانید از پرس کالا بررسی و خرید نمایید.

 • بهداشت دهان و دندان

  برای حفظ سلامتی و بالا بردن ایمنی بدن گربه ها، باید به نظافت دهان و دندان گربه توجه ویژه ای داشت، در پرس کالا شما می توانید خمیر دندان مخصوص گربه ، ژل ، اسپری و مسواک های متنوع را انتخاب کنید.

 • مراقبت از چشم و گوش

  گوش پاک کن مخصوص گربه و لوسیون پاک کننده چشم گربه به منظور خروج ترشحات و ضدعفونی کردن و پاک سازی این نواحی می باشد که شما در این قسمت میتوانید بررسی و خرید کنید.

 • پرزگیر و دستمال مرطوب

  جهت نظافت و بهداشت گربه از دستمال مرطوب گربه که در رایحه های مختلفی وجود دارد که در پرس کالا میتوانید بررسی مقایسه و تهیه کنید. همچنین برای جمع آوری موهای مرده از پرزگیر ها که در اندازه و نوع های مختلف هستند می توان استفاده کرد.

نمایش 1 - 12 از 68 آیتم