لیست محصولات این تولید کننده سانی کت / Sanicat

سانی کت - Sanicat

Sanicat با بیش از 35 سال سابقه در تولید محصولات نوآورانه و با کیفیت بالا جهت مراقبت از حیوانات خانگی تلاش کرده است.ما در بیش از 60 کشور حضور داریم که 9 سپرده و ذخایر بیش از 100 میلیون تن دارند. معادن Tolsa، فرایندها و تجاری مواد معدنی جاذب هستند که مواد خام مورد استفاده برای تولید بستر گربه هستند.

Sanicat با بیش از 35 سال سابقه در تولید محصولات نوآورانه و با کیفیت بالا جهت مراقبت از حیوانات خانگی تلاش کرده است.


ما در بیش از 60 کشور حضور داریم که 9 سپرده و ذخایر بیش از 100 میلیون تن دارند. معادن Tolsa، فرایندها و تجاری مواد معدنی جاذب هستند که مواد خام مورد استفاده برای تولید بستر گربه هستند.


ما دقیقا هر جزئیات فرایند تولید را کنترل می کنیم که مطابق با سخت ترین استانداردهای کیفیت و نوآوری است.بخش تحقیق و توسعه ما یکی از رهبران بین المللی در زمینه خاک رس است و محصولات ما طراحی شده توسط موسسات کنترل کیفیت اصلی پشتیبانی می شوند.


کیفیت محصولات، فرآیندها و خدمات ما توسط:


مدیریت کیفیت: ISO 9001


مدیریت محیط زیست: ISO 14001


خوراک تخصص: FAMI QS


ایمنی مواد غذایی: گواهی BRC


آگاهی زیست محیطی:


ما برای محیط زیست احترام قائلیم و از آن مراقبت می کنیم. به علاوه، ما این کار را نه به لحاظ تطبیق با مقررات بلکه به عنوان اصل موضوع در نظر میگیریم.


این به این دلیل است که رویکرد ما بر اساس هر مرحله از این راه به کار می بریم: از استخراج بدون مواد منفجره از طریق تولید، بسته بندی و حمل و نقل، تا استفاده از انرژی پاک، کاهش انتشار و به حداقل رساندن رسوب و زباله.


مسئولیت اجتماعی:


وظیفه اولویت ما این است که تضمین کنیم که تمام کارگران ما دارای شرایط کاری مناسب هستند که مطابق با الزامات موجود در چارچوب قانونی فعلی هستند - هر کجا که کار می کنند.

بیشتر