لیست محصولات این تولید کننده بوی کت / Bewi Cat

بوی کت - Bewi Cat

bewi cat یک پیشینه طولانی دارد.این شرکت توسط Petfood Bewital در آلمان تولید می شودbewi cat. دارای کیفیت قابل اعتماد و ارزش عالی است.BEWI "از ابتدای برنارد ویگر، که در سال 1963 شرکت خانوادگی را تاسیس کرده است و از سالهای قبل با غذا و خوراک حیوانات خانگی کار کرده است، می آید.نسل دوم پس از گذشت زمان و شرکت در حال حاضر توسط پسرش، دکتر جرجین ویگر و دختر Ulrike Petershagen اداره می شود.


تاریخچه 


bewi cat یک پیشینه طولانی دارد.این شرکت توسط Petfood Bewital در آلمان تولید می شودbewi cat. دارای کیفیت قابل اعتماد و ارزش عالی است.BEWI "از ابتدای برنارد ویگر، که در سال 1963 شرکت خانوادگی را تاسیس کرده است و از سالهای قبل با غذا و خوراک حیوانات خانگی کار کرده است، می آید.نسل دوم پس از گذشت زمان و شرکت در حال حاضر توسط پسرش، دکتر جرجین ویگر و دختر Ulrike Petershagen اداره می شود.هر روز، دامپزشکان و متخصصان تغذیه در توسعه بهترین دستور العمل ها کار می کنند. اینها پایه ای برای تهیه مواد با کیفیت بالا از جمله مرغ، ماهی، برنج، چربی ها، مواد معدنی و ویتامین ها میباشد.مواد تشکیل دهنده از شرکت های بازرسی شده است، با اولویت دادن به شرکت های محلی پس از کنترل ورودی بیشتر در آزمایشگاه خود ما، مواد تشکیل دهنده با توجه به دستور العمل مخلوط شده و سپس برای حفظ مواد مغذی حساس و طعم های طبیعی آنها را بخارپز میکنند.


چه نوع گوشتی در غذا ما استفاده می شود؟


تمام محصولات گوشتی که ما استفاده می کنیم از حیواناتی است که برای تولید مواد غذایی انسان نیز تایید شده اند.


چگونه می توان ایمنی غذای گربه ما را تضمین کرد؟


علاوه بر الزامات قانونی، ما استانداردهای خود را برای اطمینان از اینکه تمام مواد اولیه ما - از تهیه به پردازش و بسته بندی - از بالاترین کیفیت برخوردار باشد رعایت میکنیم.


حفاظت از محیط زیست و حیوانات برای ما مهم است


ما دوست داریم غذای حیوانات را در یک راه سالم تولید کنیم - بلکه از محیط زیست ما در این روند محافظت می کنیم. بنابراین ما در تولید، اداره و فروش توجه ویژه ای می کنیم تا به نحو پایدار کار کنیم:  • ما صرفا مواد خام و انرژی کم مصرف می کنیم و برای بازیافت زباله ها را می گیریم.

  • ما یک طرح پیشنهاد شرکت داخلی برای بهبود مدیریت زیست محیطی مدیریت می کنیم.

  • ما به طور فعال در رفاه حیوانات مشارکت می کنیم و تعدادی از پروژه های رفاه حیوانی را پشتیبانی می کنیم.

بیشتر