لیست محصولات این تولید کننده شسیر / Schesir

شسیر - Schesir

برند شسیر (Schesir) در سال ۲۰۰۶ در ایتالیا تاسیس شده و امروز یکی از اعضای ASSALCO (انجمن صنایع تولید غذا و محصولات حیوانات خانگی) است.برند شسیر همواره محصولات طبیعی خود را با بالاترین کیفیت و برترین استانداردها عرضه می‌کند.


تعهد ما


برند شسیر (Schesir) در سال ۲۰۰۶ در ایتالیا تاسیس شده و امروز یکی از اعضای ASSALCO (انجمن صنایع تولید غذا و محصولات حیوانات خانگی) است.برند شسیر همواره محصولات طبیعی خود را با بالاترین کیفیت و برترین استانداردها عرضه می‌کند. برند شسیر در تولید محصولات خود از ترکیبات و مواد اولیه 100 درصد طبیعی استفاده می‌کند که از لحاظ کیفیت هم‌سطح با محصولات غذایی ساخته شده برای انسان است. علاوه بر این، محصولات برند شسیر عاری از مواد رنگی، مواد افزودنی اشتهاآور و مواد نگهدارنده شیمیایی‌اند و از گوشت مرغ‌های بدون هورمون و ماهی‌های صید شده از دریا و آب‌های باز تهیه می‌شوند. همچنین قسمت‌هایی از بدن مرغ و ماهی که برای تولید محصولات این برند به کار گرفته می‌شوند با بررسی دقیق و از بهترین قسمت بدن این حیوانات تهیه شده‌اند. این محصولات بخارپز و دست پردازش می‌شوند.  علاوه بر این‌ها، در فرایند تولید محصولات شسیر نهایت دقت برای تولید محصول سالم و بهداشتی لحاظ می‌شود و محصولات بر اساس دستورالعمل‌های خاص و اشتهاآور تولید و عرضه می‌شوند.


Schesir حیوانات را دوست دارد.


و از استفاده از هر نوع آزمایش بی رحمانه و تهاجمی خودداری می کند. Scesir صرفا نشان دهنده برتر بودن محصول "طبیعی" نیست، اما با توجه به مفهوم اساسی که بر مبنای آن محصولات خود را تولید می کند، مسیری به طور فزاینده ای برای محیط زیست پایدار می یابد. مواد بسته بندی و ارتباطات با استفاده از مواد بازیافت شده یا قابل بازیافت یا از جنگل های کنترل شده و بازسازی شده تولید می شوند.


حمایت


Schesir نه تنها از انجمن های مراقبت از گربه ها و سگ های رها شده در سطح محلی حمایت می کند، بلکه به کمپین های همبستگی مهم در سطح ملی و بین المللی، به نفع کودکان، به عنوان ضعیف ترین و آسیب پذیر ترین بخش از جمعیت متعهد است.بیشتر