نماد اعتماد الکترونیکی

مجوز انجمن صنفی اینترنتی

anjoman-logo     anjoman

نیازمندیهای پرس آگهی

کمک به حیوانات نیازمند | فروشگاه اینترنتی پرس کالا

   

" پرس کالا "

با افتخار اعلام می کند

 اولین وب سایت فروشگاهی ایران است که در زمینه حمایت از حیوانات نیازمند با داشتن بخش اختصاصی " کمک به حیوانات " فعالیت می کند.
پرس کالا  همزمان با شروع قعالیت خود با ایجاد بحش صتدوق کمک به حیوانات موفق شده است با یک راهکار ساده و بدون اینکه شما عزیزان پرداخت اضافه ای انجام بدهید تمامی اعضای خانواده خود را در انجام یک کار خیر سهیم کند.

پرس کالا بابت کمک به صندوق  از شما هیچ هزینه ای را دریافت نمیکند ، ولی اعضای خانواده پرس کالا با خرید خود ، با انتخاب خیریه ها و یا حتی معرفی خیریه های جدید حامی این سیستم بوده و در این کار نیک و خیر نقش اساسی و اصلی را خواهند داشت.

در انجام هر خرید مبلغی هر چند بسیار اندک از هر کالا به این قسمت ( کمک به حیوانات ) به صورت سیستمی اختصاص داده می شود و به نفع خیریه جمع آوری می شود و به حامیان مورد تایید تقدیم خواهد شد،  جمع این مبلغ را که ممکن است در نگاه اول خیلی کم و نا چیز به نظر بیاید اما وقتی این مبالغ روی هم جمع شود در ان زمان  حتماً رقم قابل توجه ای خواهد شد و همه میتوانند جمع کل مبلغی که تا به حال برای خیریه جمع آوری شده
در کادر مخصوص به خیریه حیوانات در قسمت بالای سایت ، سمت راست و به رنگ سبز می باشد مشاهده کنید.

هرگاه مبلغ جمع آوری شده به ضریبی از 500 هزار تومان برسد طی یک فقره چک بانکی به حساب خیریه واریز خواهد شد و تصویر چک برای رویت در همین صفحه قرار داده خواهد شد.

پرس کالا سعی دارد در انتخاب خیریه های تحت حمایتش موسسه های شناخته شده و خوشنام را انتخاب کند که صادقانه به حیوانات بی سرپرست کمک میکنند . شما هم می توانید حامیان حقیقی را که میشناسید را به ما معرفی کنید. و در این هدف بزرگ خانواده پرس کالا و انجام کار خیر شریک باشید.نمایش 1 - 8 از 8 محتوا