جستجوی پیشرفته کالا

غذا و خوراکی سگ

غذا و خوراکی سگ

غذا و خوراک سگ ها دامنه گسترده ای را شامل میشود که برای انتخاب آن معیار های مختلفی را باید در نظر گرفت یکی از مهمترین فاکتور ها در انتخاب برطرف کردن نیاز های بدن سگ ها می باشد. در پرس کالا شما میتوانید انواع غذای سگ را با مناسب ترین قیمت و کیفیت تهیه کنید .برای خرید غذای سگ باید به نیازهای تغذیه ای سگ خود از جمله سن و نژاد او توجه کنید.

زیرشاخه ها

 • غذای خشک سگ

  در سگ‌هایی که عادت به خوردن غذای خانگی دارند. به تنهایی نمی‌تواند تمام نیازهای بدن آن‌ها را فراهم کند و مصرف غذای خشک امری ضروری است. برای انتخاب غذای خشک مناسب ابتدا باید براساس نژاد و سن سگ شروع کنید. 


  در پرس کالا شما میتوانید انواع غذای سگ را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید .برای خرید غذای سگ باید به نیازهای تغذیه ای سگ خود از جمله سن و نژاد او توجه کنید. غذاهای خشک سگ در بهترین برندها از جمله : Royal Canin ، Bosch ، Belcando و ... در سایت پرس کالا عرضه میگردند.

   

  سن و اندازه سگتان را در نظر بگیرید :

  غذای سگی مناسب است که با فرمولی مناسب با سن سگ شما تهیه شده باشد . بعنوان مثال توله سگها باید غذای سگی بخورند که به رشد آنها کمک کند مخصوصا تا سن ۵ ماهگی ، در دوران رشد توله سگها به کلسیوم ، پروتئین و مواد مغذی نیاز دارند تا رشد کافی داشته باشند . سگهای جوان باید رژیمی داشته باشند که فیبر بیشتر و کالری کمتری داشته باشد تا دچار اضافه وزن نشوند . سگهای بالغ هم بسته به روش زندگی و میزان فعالیتشان نیازهای تغذیه ای متفاوتی دارند .
  سایز هم فاکتور مهمی در انتخاب غذای سگ است . سگهای بزرگ و کوچک نیازهای تغذیه ای متفاوتی دارند .سگهای کوچکتر به غذای سگی احتیاج دارند که کالری بیشتری داشته باشد . همچنین شکل و اندازه غذاهای خشک در نژادهای کوچک و بزرگ متفاوت است . بعضی از مارک ها مثل رویال کنین ، غذاهایشان را بر اساس نژاد و اندازه سگ ها دسته بندی کرده اند .

 • کنسرو و پوچ سگ

  غذاهای کنسروی مکمل های خوبی برای غذاهای خشک هستند.
  کنسروهای تولید شده برای حیوانات خانگی مخصوصا سگ‌ها دارای تنوع بسیار بالایی است که می‌تواند تمام سلیقه‌ها را راضی نگه دارد. مصرف کنسرو و غذاهای تر در کنار غذای خشک الزامی بوده. بنابراین شما به عنوان صاحب حیوان باید سلیقه کوچولوی خود را بشناسید و مطابق آن اقدام به خرید غذاهایش کنید. 
  این غذاها مزه بسیار خوبی دارند . در سایت پرس کالا انواع غذاهای کنسروی برای انواع سگ ها در دسترس شماست .

 • تشویقی و اسنک سگ

  تشویقی‌ها و اسنک‌ها یکی از محصولات مصرفی اصلی طی دوران زندگی سگ‌های خانگی هستند که می‌توانند کاربردهای مختلفی داشته باشند. 
  پرس کالا، خرید انواع تشویقی سگ با تنوع زیاد را برای شما بسیار آسان کرده است. تشویقی سگ برای نیازهای روزمره سگ شما ضروری است چون حاوی ویتامین ها و مواد معدنی است که در غذاهای معمولی وجود ندارند و همچنین برای سلامت دندانها مفید هستند . تشویقی ها سگ شما را مشغول میکنند و او وقت نمیکند لوازم دیگر را بجود و خرابکاری کند !

 • شیر خشک توله سگ

  شیر خشک با کیفیت بسیار بالا به عنوان جایگزین شیر مادر برای توله هایی که از شیر مادر گرفته می شوند و یا انتقال ملایم غذای از شیر مادر به سمت غذا جامد می باشد.
  پرس کالا انواع شیر خشک سگ از بهترین برندهای معتبر دنیا را برای شما گرد هم اورده است.

نمایش 1 - 12 از 256 آیتم