جستجوی پیشرفته کالا

تعداد در بسته
اسانس
آرایش و شستشو گربه

آرایش و شستشو گربه

تمامی گربه ها با توجه به نژاد آنها باید به مواردی همچون، رسیدگی به وضعیت موها، حمام کردن ، توجه کرد. که دچار مشکل و ایجاد بیماری در انها نشود. در پرس کالا شما میتوانید انواع وسایل و لوازم بهداشت را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید و با توجه به نیازهای گربه شما در بهترین برندها از جمله : فرپلاست ، فلامینگو ، تریکسی  و ... در سایت پرس کالا عرضه میگردند.

زیرشاخه ها

 • شامپو و لوسیون

  در کنار نیازمندی های غذایی در گربه، بهداشت گربه موردی قابل توجه است که با استفاده از شامپو مخصوص گربه و لوسیون مخصوص گربه می توان به پاکیزگی و زیبایی مناسب دست یافت. خرید انواع شامپو برای گربه و لوسیون مخصوص گربه را می توانید در پرس کالا انجام دهید.

 • عطر و خوشبو کننده

  عطر و خوشبو کننده همانطور که برای انسان مورد نیاز و مطلوب است برای گربه نیز موردی قابل توجه است. شما می توانید خرید عطر مخصوص گربه و خوشبو کننده مخصوص گربه را در پرس کالا انجام دهید.

 • شانه برس و گره باز کن

  برای نظافت و بهداشت گربه شانه گره باز کن مو و شانه مخصوص گربه یکی از ملزوماتی است که شما می توانید در پرس کالا بررسی و مقایسه و تهیه کنید.

 • ناخن گیر و قیچی

  قیچی مخصوص گربه و ناخن گیر گربه یکی از لوازمات بهداشتی مخصوص گربه است که باید از آن به صورت دوره ای برای اصلاح گربه خود استفاده شود. که میتوانید در پرس کالا بررسی مقایسه و تهیه کنید.

نمایش 1 - 12 از 101 آیتم