تشویقی و اسنک گربه

تشویقی و اسنک گربه

تشویقی یا اسنک گربه به نام جایزه گربه معروف است . تشویقی ها به شکل تکه های کوچک و بسیار خوشایند برای گربه ها هستند.تشویقی میان وعده خوبی است که دارای کارکردهای مختلف مثل سلامت دهان و دندان ، پاداش به گربه بعد از انجام کار مثل شانه کشی، تامین ویتامین ، ایجاد رابطه دوستانه بین صاحب گربه و گربه و خوشحال کردن گربه است. تشویقیها به دو دسته نرم و کرانچی تقسیم می شوند تا سلایق گربه ها را در انتخاب اسنک در نظربگیرد. پرس کالا تلاس کرده است ظیف وسیعی از تشویقیها را برای گربه شما فراهم آورد.

زیرشاخه ها

  • تشویقی نرم

    تشویقی نرم گربه به صورت تکه های نرم و انعطاف پذیر یا مایع تولید شده است . رطوبت این نوع تشویقی نسبت به انواع دیگر تشویقی بیشتر است . پرس کالا تلاش کرده است انواع مختلغی از برندها و طعم های مختلف تشویقی نرم را برای گربه شما فراهم آورد.

  • کت نیپ و علف

    کت نیپ و علف گربه از جمله علاقه مندی های گربه هاست . کت نیپ گیاه علفی که باعث ایجاد سرزندگی و شادی در گربه ها می شوند بدون اینکه برای آنها خطری ایجاد کند . علف گربه جایگزین مناسبی برای گیاهان مورد علاقه گربه شماست که تامین کننده فیبر و ویتامینهای مورد نیاز گربه است .

  • کرانچی

    تشویقی کرانچی گربه به صورت تکه های خشک با طعم خوشایند و مورد پسند گربه ها تولید شده است . این تشویقی ها در سلامت دندان موثر است و رطوبت کمی دارد . پرس کالا تلاش کرده تا انواع مختلفی از برندها و طعم های تشویقی کرانچی را برای گربه شما فراهم آورد.

نمایش 1 - 12 از 177 آیتم