لوازم و آموزش گربه

لوازم و آموزش گربه

تمامی گربه ها بدون توجه به نژاد آنها به وسایلی همچون باکس حمل و نقل ظرف مناسب،اسکرچر ها و  وسایلی برای آموزش، اسباب بازی های مناسب آنها، قلاده گردنی و در مواردی پوشاک نیاز دارند. شما میتوانید انواع اسباب بازی گربه و وسایل ورزشی را که گربه شما را از نظر ذهنی و بدنی قوی میکند پیدا کنید. انتخاب یک اسباب بازی مخصوص گربه و بازی کردن و ورزش باعث بهتر شدن رابطه شما و گربه خودتان میشود و از خراب کردن وسایل خانه جلوگیری کنید که را در پرس کالا بهترین ها را می توانید تهیه کنید.

زیرشاخه ها

 • جای خواب گربه

  تمامی گربه ها بدون توجه به نژاد و سایزشان به جای خواب و لوازم خواب نیازمند هستند. که لوازم خواب و خانه گربه دارای تنوع بسیار زیادی است
  در پرس کالا شما میتوانید کلیه لوازم خواب و خانه گربه ها را تهیه کنید .

 • باکس و حمل گربه

  برای جابجایی تمامی گربه ها بدون توجه به نژاد و سایزشان به باکس حمل و نقل نیازمند هستند. هم برای امنیت و هم برای حفظ سلامتی و استرس انها
  در پرس کالا شما میتوانید انواع وسایل جابجایی باکس ها و...را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید .برای خرید این وسایل باید به مواردی از جمله سن و نژاد گربه توجه کنید. باکس های حمل گربه از بهترین برندها از جمله : تریکسی، فلامینگو ، کربل ، و ... در سایت پرس کالا عرضه میگردند.

 • ظروف و لوازم جانبی گربه

  تمامی گربه ها بدون توجه به نژاد و سایزشان به ظرف غذا، ظرف آب و لوازم آن نیازمند هستند.
  پرس کالا انواع ظرفهای گربه ها را در انواع مختلف به شما ارائه میدهد . ظرف های استیل به راحتی تمیز میشوند . ظرفهای پلاستیکی برای مسافرت و استفاده در بیرون خانه بسیار راحت هستند . بعضی ظرفها دارای تایمر هستند و وقتی مدت زمانی طولانی از خانه دور هستید میتوانید از آنها استفاده کنید .

 • ظرف خاک و خاک بستر گربه

  ظرف خاک باید 1.5 برابر طول بدن گربه (از سر تا انتهای دم) باشد. گربه ها ظرف کوچک را دوست ندارند. بیشتر گربه ها ظرف خاک سر باز( بدون سقف) را ترجیح می‌دهند. برای گربه های پیر و مبتلا به آرتروز و گربه بچه ها از ظرف خاک با لبه کوتاه استفاده کنید.

 • قلاده و کلار و آیدی گربه

  قلاده و کلار و آیدی جز وسایل تزئینی و کاربردی گربه هاست.
  و با توجه به سلیقه صاحب گربه ها انتخاب میشوند.
  شما میتوانید این قلاده و لوازم جانبی گربه مثل کراوات و پاپیون و دستال گردن گربه خود را با قیمتی باور نکردنی از سایت پرس کالا تهیه کنید . محصولات ما از مرغوب ترین مواد اولیه تهیه شده و دارای طرح ها و انواع مختلفی هستند .

 • لوازم آموزشی و رفتاری...
  گربه ها بدون توجه به نژاد و سن از این لوازم کاربردی برای آموزش و تربیت آنها استفاده می شود.

  گربه ها برای تخلیه انرژی شان به بازی های سرگرم کننده نیاز دارند . این تخلیه انرژی میتواند از طریق فعالیت های فیزیکی و یا فعالیت های ذهنی باشد . در فروشگاه اینترنتی پرس کالا شما میتوانید کلیه لوازم تربیتی و بازی های مخصوص گربه ها را تهیه کنید .

 • اسباب بازی گربه

  مهم نیست سن، جثه، نژاد و جسیت گربه شما چه باشد، این مهم است که بدانید تمام گربه ها نیز مانند کودکان برای بازی و سرگرم شدن به اسباب بازی نیاز دارند، مخصوصا در تنهایی یا زمانهایی که شما وقت بازی و سرگرم کردن آنها را ندارید وجود اسباب بازی سبب می شود.
  در فروشگاه اینترنتی پرس کالا شما میتوانید انواع اسباب بازی گربه و وسایل ورزشی را که گربهشما را از نظر ذهنی و بدنی قوی میکند پیدا کنید. انتخاب یک اسباب بازی مخصوص گربه و بازی کردن و ورزش باعث بهتر شدن رابطه شما و گربه شما میشود .

 • پوشاک گربه

  پوشاک جز وسایل تزئینی و کاربردی گربه هاست.

  در فروشگاه اینترنتی پرس کالا انواع لباس گربه ، کراوات گربه ، پاپیون گربه . ... به تفکیک فصل سرد و گرم سال برای گربه دوست داشتنی شما در طرح ها و رنگ های گوناگون وجود دارد و شما می توانید در بین آنها بهترین را برای گربه خود انتخاب کنید

 • اسکرچر و درخت گربه

  گربه ها نیاز به چنگ زدن دارند. اسکرچر گربه یا درخت گربه بهترین راه حل برای باز داشتن گربه از و سرگرم کردن آن است و اسکرچر ها برای کوتاه نگه داشتن ناخن گربه ها بسیار موثر است، بهترین اسکرچر های گربه ، برند های معتبر را در فروشگاه اینترنتی پرس کالا تهیه کنید.

نمایش 1 - 12 از 760 آیتم