جستجوی پیشرفته کالا

طعم اصلی
غذا و خوراکی گربه

غذا و خوراکی گربه

غذا و خوراک گربه ها دامنه گسترده ای را شامل میشود که برای انتخاب آن معیار های مختلفی را باید در نظر گرفت یکی از مهمترین فاکتور ها در انتخاب برطرف کردن نیاز های بدن گربه ها و نژاد آنها می باشد. در پرس کالا شما میتوانید انواع غذای گربه را با مناسب ترین قیمت و کیفیت تهیه کنید .برای خرید غذای گربه باید به نیازهای تغذیه ای گربه خود از جمله سن و نژاد و در صورت بیماری با توجه به بیماری او انتخاب کنید.

زیرشاخه ها

 • غذای خشک گربه

  در گربه هایی که عادت به خوردن غذای خانگی دارند. به تنهایی نمی‌تواند تمام نیازهای بدن آن‌ها را فراهم کند و چون بدن آنها توانایی تولید تورینرا ندارد مصرف غذای خشک امری ضروری است. برای انتخاب غذای خشک مناسب ابتدا باید براساس شرایط، وزن  و سن شروع کنید. 
  در پرس کالا شما میتوانید انواع غذای گربه را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید .برای خرید غذای گربه باید به نیازهای تغذیه ای گربه خود از جمله سن و نژاد او توجه کنید. غذاهای خشک گربه در بهترین برندها از جمله : Royal Canin ، Bosch ، Belcando , Schesir و ... در سایت پرس کالا عرضه میگردند.

 • کنسرو و پوچ گربه


  کنسروهای تولید شده برای حیوانات خانگی مخصوصا گربه ها دارای تنوع بسیار بالایی است که می‌تواند تمام سلیقه‌ها را راضی نگه دارد. مصرف کنسرو و غذاهای تر در کنار غذای خشک الزامی بوده. بنابراین شما به عنوان صاحب حیوان باید سلیقه کوچولوی خود را بشناسید و مطابق آن اقدام به خرید غذاهایش کنید. و اگر بیماری یا نارسایی خاصی دارند با توجه به این بیماری نسبت به انتخاب آن اقدام کنید.
  این غذاها مزه بسیار خوبی دارند. در سایت پرس کالا انواع غذاهای کنسروی برای انواع گربه ها در دسترس شماست .

 • تشویقی و اسنک گربه

  تشویقی‌ها و اسنک‌ها یکی از محصولات مصرفی طی دوران زندگی گربههای خانگی هستند که می‌توانند کاربردهای مختلفی داشته باشند. 
  پرس کالا، خرید انواع تشویقی گربه با تنوع زیاد را برای شما بسیار آسان کرده است. تشویقی گربه برای نیازهای روزمره گربه شما ضروری است چون حاوی ویتامین ها و مواد معدنی است که در غذاهای معمولی وجود ندارند و همچنین برای سلامت دندانها مفید هستند . تشویقی ها گربه شما را مشغول میکنند و لوازم دیگر را چنگ نزند و خرابکاری نکند و جایزه بگیرد.

 • شیر خشک بچه گربه

  شیر خشک با کیفیت بسیار بالا به عنوان جایگزین شیر مادر برای توله هایی که از شیر مادر گرفته می شوند و یا انتقال ملایم غذای از شیر مادر به سمت غذا جامد می باشد.

  پرس کالا انواع شیر خشک گربه از بهترین برندهای معتبر دنیا را برای شما گرد هم اورده است و براحتی میتوانید در این قسمت بررسی و انتخاب کنید.

نمایش 1 - 12 از 703 آیتم