جستجوی پیشرفته کالا

طعم اصلی
غذا و خوراکی گربه

غذا و خوراکی گربه

غذا و خوراک گربه ها دامنه گسترده ای را شامل میشود که برای انتخاب آن معیار های مختلفی را باید در نظر گرفت یکی از مهمترین فاکتور ها در انتخاب برطرف کردن نیاز های بدن گربه ها و نژاد آنها می باشد. در پرس کالا شما میتوانید انواع غذای گربه را با مناسب ترین قیمت و کیفیت تهیه کنید .برای خرید غذای گربه باید به نیازهای تغذیه ای گربه خود از جمله سن و نژاد و در صورت بیماری با توجه به بیماری او انتخاب کنید.

زیرشاخه ها

 • غذای خشک گربه

  غذای خشک ، غذای غالب و مورد علاقه گربه ها است . این غذاها با کمترین میزان رطوبت و به صورت خشک عرضه می شوند .غذای خشک ماندگاری بالا دارد و نگهداری آن ها آسان است. مواد تشکیل دهنده غذای خشک گربه عمدتا پروتئین و چربی حیوانی (انواع گوشت مثل مرغ ، اردک ، بوقلمون ، بره ، ماهی ،گوساله ،...) است که به آن کربوهیدرات ، سبزیجات ، ویتامین و مواد معدنی افزوده می شود.غذای گربه را مطابق بر سن گربه انتخاب کنید برای گربه کمتر از یکسال غذای مخصوص بچه گربه برای گربه 1 تا 7 سال غذای مخصوص گربه بالغ و برای گربه بیشتر از 7 سال غذای مخصوص گربه بالای 7 سال مناسب است.

 • غذای مرطوب گربه

  غذای مرطوب گربه در کنار غذای خشک برای گربه مزایای بسیاری دارد. و به شگل های مختلفی شامل کنسرو ، پوچ و خوراک عرضه می شود.غذای تر به دلیل داشتن رطوبت بیشتر از ابتلای گربه به مشکلات ادراری و کلیوی پیشگیری می کند.غذای تر بعد از باز شدن درب حتما باید در یخچال نگه داری شوند و در مدت 48 تا 72 ساعت مصرف شوند بنابراین در وزن های مختلف توسط کارخانه های تولید کننده عرضه می شوند.

 • تشویقی و اسنک گربه

  تشویقی یا اسنک گربه به نام جایزه گربه معروف است . تشویقی ها به شکل تکه های کوچک و بسیار خوشایند برای گربه ها هستند.تشویقی میان وعده خوبی است که دارای کارکردهای مختلف مثل سلامت دهان و دندان ، پاداش به گربه بعد از انجام کار مثل شانه کشی، تامین ویتامین ، ایجاد رابطه دوستانه بین صاحب گربه و گربه و خوشحال کردن گربه است. تشویقیها به دو دسته نرم و کرانچی تقسیم می شوند تا سلایق گربه ها را در انتخاب اسنک در نظربگیرد. پرس کالا تلاس کرده است ظیف وسیعی از تشویقیها را برای گربه شما فراهم آورد.

 • شیر خشک بچه گربه

  بچه گربه ها حتما باید با شیر خشک مخصوص به گربه ها تغذیه شوند . شیر های بسته بندی در سوپر مارکتها شیر مناسبی برای آنها نیست و می تواند باعث ایجاد مشکلات گوارشی در بجه گربه شود. شیر خشک گربه با فرمولاسیونی بسیار شبیه به شیر مادر است و تمامی مواد معدنی و ویتامین ها ، پروتیین مورد نیاز بچه گربه را فراهم می کند.

نمایش 1 - 12 از 869 آیتم