جستجوی پیشرفته کالا

اندازه
رایحه
طعم اصلی
اسانس
بهداشت و نگهداری سگ

بهداشت و نگهداری سگ

تمامی سگ‌ها بدون توجه به نژاد آنها باید به مواردی همچون ، کوتاه کردن ناخن‌ها، مراقبت از گوش‎‌ها، مراقبت از چشم‌ها، مراقبت از دندان‌ها ، توجه کرد. در پرس کالا شما میتوانید انواع ,وسایل سگ را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید .برای خرید وسایل بهداشت و نگهداری سگ باید به شرایط محیطی و در صورت بیماری و سن و نژاد سگ خود توجه کنید. وسایل بهداشت سگ در بهترین برندها از جمله : بیفار، تریکسی ، جیم داگ ، فلامینگو  و ... در سایت پرس کالا عرضه میگردند.

زیرشاخه ها

 • تمیز کننده و ضد عفونی...

  برای از بین بردن گرد و خاک و لکه از روی مبل، فرش، صندلی اتومبیل و به طور کلی از تمامی سطوح می توان از ژل های ضدعفونی کننده مخصوص سگ و اسپری های چند منظوره مخصوص سگ استفاده کرد. که انواع این محصولات را می توانید از پرس کالا بررسی و خرید نمایید.

 • بهداشت دهان و دندان

  برای حفظ سلامتی و بالا بردن ایمنی بدن سگ، باید به نظافت دهان و دندان سگ توجه ویژه ای داشت، در پرس کالا شما می توانید خمیر دندان مخصوص سگ، ژل و مسواک های متنوع را انتخاب کنید

 • مراقبت از چشم و گوش

  گوش پاک کن مخصوص سگ و لوسیون پاک کننده چشم سگ به منظور خروج ترشحات و ضدعفونی کردن و پاک سازی این نواحی می باشد که شما در این قسمت میتوانید بررسی و خرید کنید

 • پرزگیر و دستمال مرطوب

  جهت نظافت و بهداشت سگ از دستمال مرطوب سگ که در رایحه های مختلفی وجود دارد که در پرس کالا میتوانید بررسی مقایسه و تهیه کنید. همچنین برای جمع آوری موهای مرده از پرزگیر ها که در اندازه و نوع های مختلف هستند می توان استفاده کرد.

نمایش 1 - 12 از 86 آیتم