سلامت و بهداشت سگ

سلامت و بهداشت سگ

هميشه پيشگيري از درمان بهتر است و سلامت و خوب بودن سگ شما مستثنی نیست! هر هفته شما باید سگ خود را دقیق و منظم احتمالی بیماری چک کنید . فقط به یاد داشته باشید که در بعضی سگ ها بیماری و درد به راحتی پنهان می شود ، پس باید هوشیار باشید . در پرس کالا شما میتوانید انواع شامپو، حوله، مسواک ، خمیر دندان و...  سگ را با مناسب ترین قیمتها و کیفیت ها تهیه کنید .

زیرشاخه ها

 • دارو و مکمل سگ

  اضافه کردن مکمل های غذایی به رژیم سگ بسیار مفید است. حتی اگر رژیم غذایی متعادل باشد مکمل های غذایی می تواند تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن سگ را تامین کند. همه سگ باید در رژیم غذایی خود مکمل غذایی مناسب داشته باشند.
  در پرس کالا شما میتوانید انواع مکمل و دارو سگ را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید . در بهترین برندها از جمله : رویال کنین ، جیم داگ ، بیفار و ... در سایت پرس کالا عرضه میگردند.

 • آلرژی و کک و کنه سگ

  به طور معمول ۱۰٪  از دوران زندگی كنه ها بر روی بدن و ۹۰٪  از آن بر روی فرش ، اسباب منزل ، چمن ، علف و آشغال های اطراف محيط زندگی سپری می شود . بنابراين برای درمان اين آلودگی بايستی علاوه بر پاك سازی حيوان ، نسبت به پاك كردن آلودگی محل زندگی او هم اقدام كرد . 

  کک و کنه یکی از آزار دهنده ترین حشرات برای سگ ها هستند، پرس کالا با مجموعه ضد کک و کنه خود که شامل قلاده ضد کک و کنه ، پودر و قطره ضد کک و کنه و شامپوهای ضد کک وکنه می باشد، خرید آسوده با تنوع بالایی از کالا ها را برای شما رقم می زند.

 • بهداشت و نگهداری سگ
  تمامی سگ‌ها بدون توجه به نژاد آنها باید به مواردی همچون ، کوتاه کردن ناخن‌ها، مراقبت از گوش‎‌ها، مراقبت از چشم‌ها، مراقبت از دندان‌ها ، توجه کرد.

  در پرس کالا شما میتوانید انواع ,وسایل سگ را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید .برای خرید وسایل بهداشت و نگهداری سگ باید به شرایط محیطی و در صورت بیماری و سن و نژاد سگ خود توجه کنید.

  وسایل بهداشت سگ در بهترین برندها از جمله : بیفار، تریکسی ، جیم داگ ، فلامینگو  و ... در سایت پرس کالا عرضه میگردند.

 • آرایش و شستشو سگ
  تمامی سگ‌ها با توجه به نژاد آنها باید به مواردی همچون، رسیدگی به وضعیت موها، حمام کردن ، توجه کرد.

  در پرس کالا شما میتوانید انواع وسایل و لوازم بهداشت را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید و با توجه به نیازهای سگ شما در بهترین برندها از جمله : فرپلاست ، فلامینگو ، تریکسی  و ... در سایت پرس کالا عرضه میگردند.

نمایش 1 - 12 از 250 آیتم