جستجوی پیشرفته کالا

اندازه
دوره زندگی
بهداشت و نگهداری گربه

بهداشت و نگهداری گربه

تمامی گربه ها صرفنظر از نژادی که دارند نیازمند توجه به بهداشت و رعایت صحیح اصول نگهداری هستند. رسیدگی به بهداشت آنها از وظایف سرپرست گربه می باشد . شانه کردن موها ، کوتاه کردن ناخن ، تمیز کردن گوش و چشم ، شستشوی بدن آن ها ، ضدعفونی و تمیز کردن کردن محیط  زندگی آنها ، توجه به سلامت و بهداشت دهان و دندان از وظایف صاحبین پت می باشد. پرس کالا تلاش کرده است تا محصولات لازم برای نگهداری گربه را برای شما و گربه تان فراهم آورد.

زیرشاخه ها

 • تمیز کننده و ضد عفونی...

  یکی از دغدغه های صاحبین پت ضدعفونی و تمیز کردن محیط پت است .گاهی فرش ، سرامیک ، مبل و... به مدفوع یا ادرار پت آلوده می شود و گاهی ممکن است پت شما به بیماری دچار شود و نیاز باشد که محیط زندگی را تمیز و ضدعفونی کنید. محصولات تمیزکننده باید بدون ایجاد حساسیت برای پت باشد و تمامی آلودگی ، قارچ ، باکتری و ویروس را از محیط زندگی پت شما پاک کند و محیط را ضدعفونی کرده و بوی بد را ازبین ببرد . پرس کالا تلاش کرده است تا محصولات مناسب و ایمن برای ضدعفونی محیط  را برای پت شما فراهم آورد.

 • بهداشت دهان و دندان

  بهداشت دهان و دندان از عوامل مهم در سلامت گربه محسوب می شود . درواقع سلامت کلیه ، قلب به سلامت دندان وابسته است . بنایراین برای داشتن یک گربه سلامت بهداشت دهان و دندان را فراموش نکنید . پرس کالا تلاش کرده است محصولات مورد نیاز برای حفظ بهداشت دهان و دندان را برای گربه شما فراهم آورد.

 • مراقبت از چشم و گوش

  اشک چشم گربه دارای آهن است وقتی در مجاورت هوا قرار میگیرد اکسید می شود و باعث ایجاد لک قهوه ای دور چشم می شود . اگر نسبت به تمیز کردن اشک اقدام نکنید پایین چشم گربه قهوه ای می شود. گوش گربه محل تجمع موم و ترشحات داخلی و سایر الودگی ها ست اگر نسبت به بهداشت آن بی توجه باشید سبب ایجاد بیماری و عفونت گوش می شود. پرس کالا تلاش کرده است که مجموعه ای از محصولات تمیزکننده گوش و چشم گربه از برندهای مختلف را برای گربه شما فراهم آورد.

 • پرزگیر و دستمال مرطوب

  دستمال مرطوب نوعی دستمال است که به راحتی آلودگی ها را از سطح پوست پاک می کند. در مواقعی که امکان استفاده از آب و شستشو نمی باشد می توان از انواع دستمال مرطوب ها برای تمیز کردن صورت ، مقعد و سایر نقاط بدن استفاده نمود . یکی از دغدغه های صاحبین پت وجود انواع مو و پشم در محیط خانه و لباس ها می باشد ، استفاده از پرزگیر کمک می کند تا از میزان مو و پشم در محیط زندگی کاسته شود.

نمایش 1 - 12 از 89 آیتم