جستجوی پیشرفته کالا

طعم اصلی
غذای مرطوب گربه

غذای مرطوب گربه

غذای مرطوب گربه در کنار غذای خشک برای گربه مزایای بسیاری دارد. و به شگل های مختلفی شامل کنسرو ، پوچ و خوراک عرضه می شود.غذای تر به دلیل داشتن رطوبت بیشتر از ابتلای گربه به مشکلات ادراری و کلیوی پیشگیری می کند.غذای تر بعد از باز شدن درب حتما باید در یخچال نگه داری شوند و در مدت 48 تا 72 ساعت مصرف شوند بنابراین در وزن های مختلف توسط کارخانه های تولید کننده عرضه می شوند.

زیرشاخه ها

  • کنسرو

    غذای کنسرو شده گربه دارای مزایای زیادی برای گربه است ، بهتر است علاوه بر غذای خشک حتما غذای کنسرو شده هم در برنامه غذایی گربه قرار گیرد .غذای کنسرو شده کالری کمتر و پروتئین بالاتری دارد و مانع از ایجاد مشکلاتی چون سنگ های ادراری ، دیابت ، افزایش وزن و چاقی در گربه می شود.

  • پوچ

    پوچ گربه با نام سوپ گربه در ایران شناخته می شود. پوچ گربه تقریبا مثل کنسرو گربه است با این تفاوت که پوچ درصد بیشتری از مایعات را دارد و گزینه مناسبی برای گربه هایی است که آب کمتری می نوشند. پوچ ها در دو نوع غوطه ور در ژله و آبگوشت هستند .بافت پوچ آبکی و نرم است و گزینه ای مناسبی برای بچه گربه ، گربه های مریض و گربه های در حال بهبود هستند

  • خوراک

    ووم گربه با نام خوراک گربه در ایران شناخته می شود . بسته بندی خوراک ها در ظروف آلومینیومی است که به راحتی باز شده و بدون انتقال به ظرف دیگر قابل خوردن می باشند . عمدتا خوراک ها دارای بافت نرم و پوره مانند هستند که پته گفته می شود. 

نمایش 1 - 12 از 441 آیتم