اسباب بازی سگ

اسباب بازی سگ

مهم نیست سن، جثه، نژاد و جسیت سگ شما چه باشد، این مهم است که بدانید تمام سگها نیز مانند کودکان برای بازی و سرگرم شدن به اسباب بازی نیاز دارند، مخصوصا در تنهایی یا زمانهایی که شما وقت بازی و سرگرم کردن آنها را ندارید وجود اسباب بازی سبب می شود آنها کمتر متوجۀ نبود صاحب شده و همچنان فعالیت بدنی و ذهنی خود را پرورش دهند. در فروشگاه اینترنتی پرس کالا شما میتوانید انواع اسباب بازی سگ و وسایل ورزشی را که سگ شما را از نظر ذهنی و بدنی قوی میکند پیدا کنید. انتخاب یک اسباب بازی مخصوص سگ و بازی کردن و ورزش باعث بهتر شدن رابطه شما و سگتان میشود .

زیرشاخه ها

 • عروسک

  یکی از اسباب بازی هایی که سگ ها را به مدت زیادی مشغول خود می کند، عروسک مخصوص سگ است، این عروسک ها از جنس های مختلفی چون لاتکس ، مخمل و پولیشی هستند که به دلخواه می توانید نوع صدا دار یا بدون صدا را در پرس کالا بررسی ، مقایسه و تهیه کنید.

 • توپ

  یکی از متنوع ترین اسباب بازی های سگ ، توپ مخصوص سگ است . پرس کالا با داشتن توپ های لاتکس ، کنف ، صدا دار ، چراغ دار ، اسفنجی و طعم دار خرید این محصول جذاب را برای بررسی ، مقایسه و تهیه این محصول را برای شما آسان میکند.

 • طناب و دندانی

  یکی از متنوع ترین اسباب بازی های سگ ، طناب مخصوص سگ  و دندانی های مخصوص سگ است . پرس کالا با داشتن طناب ها و دندانی های لاتکس ، کنف و انواع دیگر خرید این محصول جذاب را برای بررسی ، مقایسه و تهیه این محصول را برای شما آسان میکند.

 • سرگرمی و فکری

  این قسمت پرس کالا پر از محصولات جذاب و شگفت انگیز برای سگ ها است ، اسباب بازی سرگرمی سگ و فکری سگ یکی از بهترین وسایلی است که می توانید با آن سگ خود را به چالش بکشید و حتی در محیط باز با سگ خود بازی کنید.

نمایش 1 - 12 از 92 آیتم