لوازم و آموزش سگ

لوازم و آموزش سگ

تمامی سگ‌ها بدون توجه به نژاد آنها به وسایلی همچون باکس حمل و نقل ظرف مناسب، وسایلی برای آموزش، اسباب بازی های مناسب آنها، قلاده و لیش و در مواردی پوشاک نیاز دارند. شما میتوانید انواع اسباب بازی سگ و وسایل ورزشی را که سگ شما را از نظر ذهنی و بدنی قوی میکند پیدا کنید. انتخاب یک اسباب بازی مخصوص سگ و بازی کردن و ورزش باعث بهتر شدن رابطه شما و سگتان میشود را در پرس کالا تهیه کنید.

زیرشاخه ها

 • جای خواب، خانه، پارک سگ

  تمامی سگ‌ها با توجه به نژاد و سایزشان به جای خواب و لوازم خواب نیازمند هستند. که لوازم خواب و خانه سگ دارای تنوع بسیار زیادی است
  در پرس کالا شما میتوانید کلیه لوازم خواب و خانه سگها را تهیه کنید .

 • باکس و حمل سگ

  تمامی سگ‌ها با توجه به نژاد و سایزشان به باکس حمل و نقل نیازمند هستند. هم برای امنیت و هم برای حفظ سلامتی و استرس انها
  در پرس کالا شما میتوانید انواع وسایل جابجایی باکس ها و...را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید .برای خرید این وسایل باید به مواردی از جمله سن و نژاد سگ توجه کنید. باکس های حمل سگ از بهترین برندها از جمله : تریکسی، فلامینگو ، کربل ، و ... در سایت پرس کالا عرضه میگردند.

 • ظروف و لوازم جانبی سگ

  تمامی سگ‌ها با توجه به نژاد و سایزشان به ظرف غذا، ظرف آب و لوازم آن نیازمند هستند.
  پرس کالا انواع ظرفهای سگ را در انواع مختلف به شما ارائه میدهد . ظرف های استیل به راحتی تمیز میشوند . ظرفهای پلاستیکی برای مسافرت و استفاده در بیرون خانه بسیار راحت هستند . بعضی ظرفها دارای تایمر هستند و وقتی مدت زمانی طولانی از خانه دور هستید میتوانید از آنها استفاده کنید .

 • قلاده کلاور و آیدی سگ

  قلاده سگ ها مخصوصا سگ های بزرگ انواع زیادی دارند که هریک کارکردی خاص دارند و نسبت به انتظار صاحب آنها بر میگردد.
  شما میتوانید این قلاده و لوازم جانبی سگ خود را با قیمتی باور نکردنی از سایت پرس کالا تهیه کنید . اگر سگ شما قلاده مناسبی بسته باشد ، پیاده روی برایتان بسیار لذت بخش تر خواهد شد . محصولات ما از مرغوب ترین مواد اولیه تهیه شده و دارای طرح ها و انواع مختلفی هستند .

 • لوازم آموزشی و رفتاری سگ
  سگ‌ها با توجه به نژاد و حتی و ظیفه آنها (نگهبان,گارد,تزئینی و...) از این لوازم کاربردی برای آموزش و و تربیت آنها استفاده می شود.

  سگها برای تخلیه انرژی شان به بازی های هوش نیاز دارند . این تخلیه انرژی میتواند از طریق فعالیت های فیزیکی و یا فعالیت های ذهنی باشد . در فروشگاه اینترنتی پرس کالا شما میتوانید کلیه لوازم تربیتی و بازی های هوش مخصوص سگها را تهیه کنید .

 • اسباب بازی سگ

  مهم نیست سن، جثه، نژاد و جسیت سگ شما چه باشد، این مهم است که بدانید تمام سگها نیز مانند کودکان برای بازی و سرگرم شدن به اسباب بازی نیاز دارند، مخصوصا در تنهایی یا زمانهایی که شما وقت بازی و سرگرم کردن آنها را ندارید وجود اسباب بازی سبب می شود آنها کمتر متوجۀ نبود صاحب شده و همچنان فعالیت بدنی و ذهنی خود را پرورش دهند.
  در فروشگاه اینترنتی پرس کالا شما میتوانید انواع اسباب بازی سگ و وسایل ورزشی را که سگ شما را از نظر ذهنی و بدنی قوی میکند پیدا کنید. انتخاب یک اسباب بازی مخصوص سگ و بازی کردن و ورزش باعث بهتر شدن رابطه شما و سگتان میشود .

 • پوشاک سگ

  بسیاری از مردم بر این باورند که سگ ها نیازی به لباس پوشیدن ندارند. اما چیزی که نمیدانند این است که لباس های سگ مزایای بسیاری دارند.

  مثلا بارانی، سگ شما را در مقابل باران محافظت میکند، کفش پاهای سگتان را در مقابل برف یخ و گرما و آسفالت خشن محافظت میکند.و در مقابل اثرات طبیعیت از سگ شما محافظت خواهد کرد.

  در فروشگاه اینترنتی پرس کالا انواع کفش سگ ، جوراب سگ و لباس سگ به تفکیک فصل سرد و گرم سال برای سگ دوست داشتنی شما در طرح ها و رنگ های گوناگون وجود دارد و شما می توانید در بین آنها بهترین را برای سگ خود انتخاب کنید

 • درب و تردد سگ

  برای مشخص کردن مسیر ورود و خروج سگ ها و کنترل بهتر آنها میتوان از درب مخصوص استفاده کرد و مشخص کردن یک محیط امن برای سگ ها میتوان از حفاظ استفاده کرد.

نمایش 1 - 12 از 588 آیتم