جستجوی پیشرفته کالا

دوره زندگی
تعداد در بسته
اسباب بازی گربه

اسباب بازی گربه

مهم نیست سن، جثه، نژاد و جسیت گربه شما چه باشد، این مهم است که بدانید تمام گربه ها نیز مانند کودکان برای بازی و سرگرم شدن به اسباب بازی نیاز دارند، مخصوصا در تنهایی یا زمانهایی که شما وقت بازی و سرگرم کردن آنها را ندارید وجود اسباب بازی سبب می شود. در فروشگاه اینترنتی پرس کالا شما میتوانید انواع اسباب بازی گربه و وسایل ورزشی را که گربهشما را از نظر ذهنی و بدنی قوی میکند پیدا کنید. انتخاب یک اسباب بازی مخصوص گربه و بازی کردن و ورزش باعث بهتر شدن رابطه شما و گربه شما میشود .

زیرشاخه ها

 • سرگرمی و فکری

  اسباب بازی هایی که برای سرگرمی گربه ها وجود دارند و برای به چالش کشیدن آنها می باشد برای گربه ها جذابیت بسیار زیادی دارد و با داشتن آنها با وسایل خانه و محیط اطراف کاری نخواهند داشت که مدل ها و طرح های مختلف این روع اسباب بازی را میتوانید در پرس کالا مقایسه و بررسی و تهیه نمایید.

 • میله بازی

  میله بازی گربه ها یکی از ساده ترین و پر طرفدار ترین مدل های اساب بازی گربه ها می باشد که در چرس کالا می توانید بررسی و مقایسه و تهیه کنید.

 • موش

  موش یکی از اسباب بازی های مورد علاقه گربه های می باشد که در طرح ها و اندازه ها و مدل های مختلف وجود دارد که در پرس کالا میتوانید بررسی و مقایسه و تهیه کنید.

 • توپ

  توپ یکی از مدل های اسباب بازی گربه هاست که دارای طرح ها و مدل ها ی مختلف است که مواد ساخته شده ان بسیار متنوع و مختلف می باشد که در پرس کالا به راحتی میتوانید مقایسه و بررسی و تهیه نمایید.

 • لیزر

  لیزر یکی از اسباب بازی های جذاب گربه هاست که طرح ها و مدل های فراوانی دارد که در پرس کالا به راحتی میتوانید مقایه و بررسی و تهیه نمایید.

 • تونل بازی

  تونل بازی گربه ها یکی از وسایل سرگرمی و بازی گربه ها ست که جذابیت زیادی برای گربه ها دارد مخصوصا چندین گربه با هم برای بازی از آن می توانند از آن استفاده کنند که طرح ها و اندازه های و دارای کیفت ساخت های متنوع و مختلفی می باشد که در پرس کالا به راحتی می توان ببرسی و مقایسه و انتخاب و تهیه نمود.

نمایش 1 - 12 از 119 آیتم