سلامت و بهداشت گربه

سلامت و بهداشت گربه

هميشه پيشگيري از درمان بهتر است و سلامت و خوب بودن گربه شما مستثنی نیست! هر هفته شما باید گربه خود را دقیق و منظم احتمالی بیماری چک کنید . فقط به یاد داشته باشید که در بعضی گربه ها بیماری و درد به راحتی پنهان می شود ، پس باید هوشیار باشید . در پرس کالا شما میتوانید انواع شامپو، حوله، مسواک ، خمیر دندان و...  گربه خود را با مناسب ترین قیمتها و کیفیت ها تهیه کنید .

زیرشاخه ها

 • مالت و مکمل و دارو گربه

   استفاده از مالت برای دفع گلوله های مو جمع شده در دستگاه گوارش گربه و همچنین استفاده از انواع مکمل ها برای تامین نیازهای روزانه ویتامین گربه شما توصیه می شود.و نسبت به سن الزام استفاده از مالت تشدید پیدا میکند.
  در پرس کالا شما میتوانید انواع مالت گربه را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید . در بهترین برندها از جمله : رویال کنین ، جیم کت ، بیفار و ... در سایت پرس کالا عرضه میگردند.

 • آلرژی و کک و کنه گربه

  به طور معمول ۱۰٪  از دوران زندگی كنه ها بر روی بدن و ۹۰٪  از آن بر روی فرش ، اسباب منزل محيط زندگی سپری می شود . بنابراين برای درمان اين آلودگی بايستی علاوه بر پاك سازی حيوان ، نسبت به پاك كردن آلودگی محل زندگی او هم اقدام كرد . 
  کک و کنه یکی از آزار دهنده ترین حشرات برای گربه ها هستند، پرس کالا با مجموعه ضد کک و کنه خود که شامل قلاده ضد کک و کنه ، پودر و قطره ضد کک و کنه و شامپوهای ضد کک وکنه می باشد، خرید آسوده با تنوع بالایی از کالا ها را برای شما رقم می زند.

 • بهداشت و نگهداری گربه
  تمامی گربه هاا بدون توجه به نژاد آنها باید به مواردی همچون ، کوتاه کردن ناخن‌ها، مراقبت از گوش‎‌ها، مراقبت از چشم‌ها، مراقبت از دندان‌ها ، توجه کرد.

  در پرس کالا شما میتوانید انواع وسایل گربه را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید .برای خرید وسایل بهداشت و نگهداری گربه باید به شرایط محیطی و در صورت بیماری و سن و نژاد گربه خود توجه کنید.

  وسایل بهداشت گربه در بهترین برندها از جمله : رویال ، بیفار، تریکسی ، جیم داگ ، فلامینگو  و ... در سایت پرس کالا عرضه میگردند.

 • آرایش و شستشو گربه
  تمامی گربه ها با توجه به نژاد آنها باید به مواردی همچون، رسیدگی به وضعیت موها، حمام کردن ، توجه کرد. که دچار مشکل و ایجاد بیماری در انها نشود.

  در پرس کالا شما میتوانید انواع وسایل و لوازم بهداشت را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید و با توجه به نیازهای گربه شما در بهترین برندها از جمله : فرپلاست ، فلامینگو ، تریکسی  و ... در سایت پرس کالا عرضه میگردند.

نمایش 1 - 12 از 168 آیتم