سلامت و بهداشت گربه

سلامت و بهداشت گربه

هميشه پيشگيري از درمان بهتر است و سلامت و خوب بودن گربه شما مستثنی نیست! هر هفته شما باید گربه خود را دقیق و منظم احتمالی بیماری چک کنید . فقط به یاد داشته باشید که در بعضی گربه ها بیماری و درد به راحتی پنهان می شود ، پس باید هوشیار باشید . در پرس کالا شما میتوانید انواع شامپو، حوله، مسواک ، خمیر دندان و...  گربه خود را با مناسب ترین قیمتها و کیفیت ها تهیه کنید .

زیرشاخه ها

 • مالت و مکمل غذایی گربه

  مکمل های غذایی گربه شامل انواع ویتامین ها ، مالت باعث تقویت سیستم ایمنی گربه ، تقویت دستگاه گوارش ، جلوگیری از ریزش مو و بهبود وضعیت پوست و مو و به طور کلی سرزندگی و شادابی گربه می شود . پرس کالا تلاش کرده است ، تا انواع مختلفی از مکمل و مالت را در برندهای مختلف برای گربه شما فراهم آورد.

 • کک و کنه و آلرژی گربه

  کک و کنه از محیط های آلوده وارد بدن گربه ها می شود . این موجودات ریز از خون بدن گربه تغذیه میکند و تولید مثل می کنند و تعداد آن ها زیاد می شود .بهترین راه، جلوگیری از ورود کک و کنه به بدن گربه است . استفاده از قطره ، قلاده و اسپری ضد کک وکنه موثر است ، در صورت ابتلا استفاده از شامپوهای ضد کک و کنه میتواند درمانگر باشد.  از سوی دیگر آلرژی در گربه ها  پدیده شایع است که میتواند دلایل مختلفی داشته باشد و باعث ایجاد بی قراری ،ریزش مو و خارش در پوست شود استفاده از محصولات ضد آلرزی می تواند در کاهش علائم ناشی از آن موثر باشد.پرس کالا تلاش کرده است تا طیف وسیغی از محصولات ضد آلرژی و ضد کک و کنه را برای گربه فراهم آورد.

 • بهداشت و نگهداری گربه

  تمامی گربه ها صرفنظر از نژادی که دارند نیازمند توجه به بهداشت و رعایت صحیح اصول نگهداری هستند. رسیدگی به بهداشت آنها از وظایف سرپرست گربه می باشد . شانه کردن موها ، کوتاه کردن ناخن ، تمیز کردن گوش و چشم ، شستشوی بدن آن ها ، ضدعفونی و تمیز کردن کردن محیط  زندگی آنها ، توجه به سلامت و بهداشت دهان و دندان از وظایف صاحبین پت می باشد.

  پرس کالا تلاش کرده است تا محصولات لازم برای نگهداری گربه را برای شما و گربه تان فراهم آورد.

 • آرایش و شستشو گربه
  تمامی گربه ها با توجه به نژاد آنها باید به مواردی همچون، رسیدگی به وضعیت موها، حمام کردن ، توجه کرد. که دچار مشکل و ایجاد بیماری در انها نشود.

  در پرس کالا شما میتوانید انواع وسایل و لوازم بهداشت را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید و با توجه به نیازهای گربه شما در بهترین برندها از جمله : فرپلاست ، فلامینگو ، تریکسی  و ... در سایت پرس کالا عرضه میگردند.

نمایش 1 - 12 از 228 آیتم