جستجوی پیشرفته کالا

مدل
تعداد در بسته
آرایش و شستشو سگ

آرایش و شستشو سگ

تمامی سگ‌ها با توجه به نژاد آنها باید به مواردی همچون، رسیدگی به وضعیت موها، حمام کردن ، توجه کرد. در پرس کالا شما میتوانید انواع وسایل و لوازم بهداشت را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید و با توجه به نیازهای سگ شما در بهترین برندها از جمله : فرپلاست ، فلامینگو ، تریکسی  و ... در سایت پرس کالا عرضه میگردند.

زیرشاخه ها

 • شامپو و لوسیون

  در کنار نیازمندی های غذایی در سگ، بهداشت سگ موردی قابل توجه است که با استفاده از شامپو مخصوص سگ و لوسیون مخصوص سگ می توان به پاکیزگی و زیبایی مناسب دست یافت. خرید انواع شامپو برای سگ و لوسیون مخصوص سگ را می توانید در پرس کالا انجام دهید

 • عطر و خوشبو کننده

  عطر و خوشبو کننده همانطور که برای انسان مورد نیاز و مطلوب است برای سگ نیز موردی قابل توجه است. شما می توانید خرید عطر مخصوص سگ و خوشبو کننده مخصوص سگ را در پرس کالا انجام دهید.

 • شانه، برس و گره باز کن

  برای نظافت و بهداشت سگ شانه گره باز کن مو و شانه مخصوص سگ یکی از ملزوماتی است که شما می توانید در پرس کالا بررسی و مقایسه و تهیه کنید.

 • ناخن گیر و قیچی

  قیچی مخصوص سگ و ناخن گیر سگ یکی از لوازمات بهداشتی مخصوص سگ است که باید از آن به صورت دوره ای برای اصلاح سگ خود استفاده شود. که میتوانید در پرس کالا بررسی مقایسه و تهیه کنید.

نمایش 1 - 12 از 128 آیتم