جستجوی پیشرفته کالا

دوره زندگی
تشویقی و اسنک سگ

تشویقی و اسنک سگ

تشویقی‌ها و اسنک‌ها یکی از محصولات مصرفی اصلی طی دوران زندگی سگ‌های خانگی هستند که می‌توانند کاربردهای مختلفی داشته باشند.  پرس کالا، خرید انواع تشویقی سگ با تنوع زیاد را برای شما بسیار آسان کرده است. تشویقی سگ برای نیازهای روزمره سگ شما ضروری است چون حاوی ویتامین ها و مواد معدنی است که در غذاهای معمولی وجود ندارند و همچنین برای سلامت دندانها مفید هستند . تشویقی ها سگ شما را مشغول میکنند و او وقت نمیکند لوازم دیگر را بجود و خرابکاری کند !

زیرشاخه ها

 • مکمل و ویتامین

  مکمل و ویتامین های سگ یکی از محصولات لازم در کنار غذای اصلی به مکمل های غذایی سگ و ویتامین مخصوص سگ نیاز دارد. مکمل ها و ویتامین ها از نیاز های اصلی حیوان خانگی شما میباشد.طی دوران زندگی سگ‌های خانگی هستند که می‌توانند کاربردهای مختلفی داشته باشند.  پرس کالا، خرید انواع مکمل ها  و ویتامین ها با تنوع زیاد را برای شما بسیار آسان کرده است. مکمل و ویتامین های سگ برای نیازهای روزمره سگ شما ضروری است چون حاوی مواد معدنی است که در غذاهای معمولی وجود ندارند.

 • کرانچی و بیسکوئیت

  کرانچی و بیسکوئیت سگ یکی از تشویقی های هیجان انگیز برای سگ ها می باشد،که هنگام خوردن با توجه به خشک بودن آن صدایی همانند خوردن چیپس ایجاد می شود که برای سگ ها بسیار جذاب می باشد، در پت شاپ اینترنتی پرس کالا می توانید کرانچی و بیسکوییت های مخصوص سگ با برند های معروف جهان را تهیه کنید.

 • استخوان و جویدنی های سخت

  سگ ها برای از بین بردن پلاک ها و رسوبات دندان خود از جویدن استفاده می کنند، یکی از محبوب ترین تشویقی ها برای سگ، استخوان و جویدنی های سخت است که باعث سرگرمی و افزایش سلامتی سگ می شود پت شاپ اینترنتی پرس کالا با داشتن تنوع بالا این محصولات انتخابی راحت برای شما رقم می زند

 • جویدنی های نرم

  تمامی سگ ها برای سلامت لثه نیاز به جویدن دارند، جویدنی های نرم برای سگ های توله و مسن مناسب است، در پت شاپ اینترنتی پرس کالا می توانید از برند های معتبر چون جیم بورن Gimborn، لاو می Love me، دکتر کلادرز DR.Clauder's و ... خرید کنید

نمایش 1 - 12 از 114 آیتم