جستجوی پیشرفته کالا

ظروف و لوازم جانبی سگ

ظروف و لوازم جانبی سگ

تمامی سگ‌ها با توجه به نژاد و سایزشان به ظرف غذا، ظرف آب و لوازم آن نیازمند هستند. پرس کالا انواع ظرفهای سگ را در انواع مختلف به شما ارائه میدهد . ظرف های استیل به راحتی تمیز میشوند . ظرفهای پلاستیکی برای مسافرت و استفاده در بیرون خانه بسیار راحت هستند . بعضی ظرفها دارای تایمر هستند و وقتی مدت زمانی طولانی از خانه دور هستید میتوانید از آنها استفاده کنید .

زیرشاخه ها

 • ظرف آب و غذا

  ظروف آب و غذای مخصوص سگ در برندهای متنوع و در مدل های استیل، فلزی و سرامیکی را می توانید در پرس کالا بررسی و مقایسه و با بهترین قیمت تهیه کنید.

 • ظرف اتوماتیک

  اگر قصد سفر دارید یا باید سگ خود را به مدت طولانی تنها بگذارید، ظرف های آب و غذای اتوماتیک مخصوص سگ می تواند راهکار مناسبی برای شما باشد که در پرس کالا می توانید مقایسه و بررسی و تهیه نمایید.

 • شیشه شیر

  شیشه شیر مخصوص توله سگ در برندهای مختلف را می توانید در پرس کالا بررسی و مقایسه و تهیه کنید، جنس شیشه شیر ها از پلاستیک شفاف و نرم است که خوردن شیر را برای توله سگ آسان می کند

 • زیر بشقابی

  برای جلوگیری از آلودگی و پخش شدن غذا اطراف ظرف غذای سگ می توانید از زیر بشقابی مخصوص سگ استفاده کنید که در پرس کالا به رحتی می توانید مقایسه و بررسی محصول مورد نظرتان را تهیه نمایید.

 • فیلتر و لوازم جانبی

  در این بخش می توانید فیلتر جایگزین برای آبخوری اتوماتیک و لوازم جانبی مختلف را به راحتی در پرس کالا بررسی و مقایسه و انتخاب و تهیه کنید.

نمایش 1 - 12 از 170 آیتم