آنیویتال / Anivital

آنیویتال / Anivital

آنیویتال - Anivital

آنيويتال (aniVital) برندی متعلق به كمپانی بویتال است. مقر اصلی اين برند كه يك برند خانوادگی است، در منطقه مونسترلند در كشور آلمان واقع شده و يكی از باكيفيت ترين توليدكنندگان پيشروی آلمانی در زمينه غذای حيوانات خانگی است. در اين كمپانی گروهی باتجربه از دانشمندان علوم تغذيه و دامپزشكان خبره كار می كنند و عمده فعاليت های آنها در توليد مكمل های غذايی مفيد برای سگها و گربه هاست. 

تاریخچه

آنيويتال (aniVital) برندی متعلق به كمپانی بویتال است. مقر اصلی اين برند كه يك برند خانوادگی است، در منطقه مونسترلند در كشور آلمان واقع شده و يكی از باكيفيت ترين توليدكنندگان پيشروی آلمانی در زمينه غذای حيوانات خانگی است. در اين كمپانی گروهی باتجربه از دانشمندان علوم تغذيه و دامپزشكان خبره كار می كنند و عمده فعاليت های آنها در توليد مكمل های غذايی مفيد برای سگها و گربه هاست. نزديك به 30 سال تجربه در علم تغذيه همراه با به كارگيری متخصصان سرشناس و كارآمد باعث شده تا خط توليد برند آنيويتال منحصربه فرد و خاص شود. مواد خامی كه در توليد محصولات اين برند به كار گرفته می شود، همگی از تامين كنندگان منتخب و مطمئن كه تعهد خاصی به استانداردهای مواد غذايی دارند خريداری می شود. برند آنيويتال خود را به استفاده از روشهای دوست دارمحيط زيست كه در آنها آسيبی به محيط زيست نمی رسد، متعهد و مسئول می داند.  هدف اصلی آنيويتال سلامتی و تندرستی حيوانات خانگی است، به همين دليل در توليد محصولات آن از هيچ گونه رنگهای مصنوعی، مواد محافظت كننده و چاشنيهای نگهدارنده و همچنين موادی كه از نظر ژنتيكی دستكاری شده اند، استفاده نمی شود. هدف اصلی برند بويتال در آينده، توسعه مواد و مكملهای غذايی با تركيبات طبيعی است كه دوستان چهارپای ما را در مدت زمانی طولانی فعال و شاد نگاه می دارد.

                 

اهداف ما:

  1. برای ارائه تجهیزات برای فعالیتها، کار (از جمله شکار)، ورزش، نمایشگاه ها و مکمل های با کیفیت بالا، غذا و تجهیزات برای ترویج ورزش با سگ ها مشارکت می کنیم و یک راه جالب و مفید برای گذران اوقات فراغت را ارائه می دهیم.
  2. برای ارائه محصولات به مشتری با بالاترین کیفیت، در جهان و اروپا، تولید کنندگان محصولات اصلی، معرفی در مورد آخرین دستاوردهای در تولید کالا برای حیوانات، ارائه خدمات با صاحبان حیوان خانگی و نیازهای آنها.

این برندها نمایندگی ما هستند

  • شرکت چک "Flying Dog" - بالاترین کیفیت مکمل برای سگ ها.
  • شرکت چک "ManMat" - امکانات ورزشی و تفریحی حرفه ای برای یک سگ.
  • شرکت آلمانی "هپی داگ" و "هپی کت" - غذای با کیفیت بالاتر برای سگ ها و گربه ها
  • شرکت آمریکایی "Ruffwear" - اصلی، حرفه ای فعال سگ فعال است.
  • شرکت نروژی  "Non-Stop"اوقات فراغت و تجهیزات ورزشی غیر حرفه ای با یک سگ
  • شرکت آمریکایی "Annamaet" - غذای حرفه ای برای تمام سگ ها و گربه های فعال است
  • شرکت دانمارکی "Orbiloc" - بالاترین کیفیت ایمنی برای سگ ها و انسان ها

فعالیت اصلی:مکمل های غذایی خرده فروشی و عمده فروشی، تجهیزات و کالاهای دیگر برای سگ ها و گربه ها

ما در باشگاه "Running Wolves Vilnius" فعال هستیم.

ما همه سگ های فعال را دعوت می کنیم که سبک زندگی فعال را دوست دارند تا به تیم های دوست داشتنی ملحق شوند تا در باشگاه "Winners of Woolves Vilnius" باشیم.

شعار :ما باید حیوان خانگی خود را سالم و خوشحال کنیم.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلترها

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری