بیفار / Beaphar

بیفار / Beaphar

بیفار-Beaphar

برند بیفار (Beaphar) بیش از ۷۰ سال است که در زمینه تولید محصولات مربوط به حیوانات خانگی فعالیت می‌کند و در طی این مدت توانسته محصولات دارویی، مراقبت از سلامتی و غذاهای کامل و با کیفیت بالا را تولید و به بازار عرضه کند تا کیفیت زندگی تمام گونه‌های حیوانات خانگی را افزایش دهد. 

برند بیفار (Beaphar) بیش از ۷۰ سال است که در زمینه تولید محصولات مربوط به حیوانات خانگی فعالیت می‌کند و در طی این مدت توانسته محصولات دارویی، مراقبت از سلامتی و غذاهای کامل و با کیفیت بالا را تولید و به بازار عرضه کند تا کیفیت زندگی تمام گونه‌های حیوانات خانگی را افزایش دهد. بیفار در سال ۱۹۴۳ توسط برنارد آ (Bernard Aa) در یکی از شهرهای کوچک آلمان به نام رالته تاسیس شده و هم‌چنان یک تجارت خانوادگی باقی مانده است. کسب و کار برند بیفار ابتدا با تولید ویتامین و محصولات هومیوپاتیک برای گربه‌ها و سگ‌ها آغاز شد.

      

در دهه 1980 این کمپانی با گسترش کار خود توانست محصولات بیشتری را به بازار عرضه کند و اکنون بیش از 800 محصول متنوع برای حیوانات مختلف اعم از سگ، گربه،حیوانات کوچک، پرنده‌ها و ... تولید و عرضه می‌کند. مدیر کنونی این شرکت به نام  دان نوه برنارد است. ایده اصلی این کمپانی این است که حیوانات خانگی شایسته بهترین‌ها هستند و در نتیجه بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات ممکن باید در اختیار آ‌ن‌ها قرار بگیرد. 90 درصد کارمندان بیفار صاحب حیوان خانگی‌اند بنابراین می‌توانند رابطه عاطفی بین پت و صاحبش را به خوبی درک کنند. کارخانه‌های برند بیفار در سراسر اروپا تحت نظر یک واحد مرکزی فعالیت می‌کنند و واحد کنترل کیفیت آن تمامی محصولات را از نظر کیفیت چک می‌کنند. برند بیفار به تولید محصولات گیاهی معروف است و هم‌اکنون تنها کمپانی‌ای در دنیاست که سالانه حدود 14 میلیون قلاده ضد کک و کنه تولید می‌کند.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلتر توسط
220,000 تومان (بدون مالیات)
Beaphar Malt Bitsویژگی هاخمیر مالت مخصوص گربهتقویت سیستم گوارش و رودههضم و دفع کننده گوله موییحاوی طعم دهنده طبیعی و بسیار خوش خوراکجلوگیری از تشکیل گوله مویی Anti hairball

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری