اورلاندو / Orlando

اورلاندو / Orlando

اورلاندو-Orlando

یک غذای سالم بهترین راه برای این هست که اجازه می دهد خود بدن حیوان از مشکلات سلامتی و بیماری ها جلوگیری کند.زمانیکه شما نمیتوانید مشکلات ژنتیکی ذاتی پتتان را که به نژاد و یا نحوه ی تولید مثل آن مربوط میشود را برطرف کنید، اورلاندو بهترین شانس را برای شما فراهم میکند تا پت شما عمر طولانی تر و سلامتی بیشتری داشته باشد.

اتحاد پت از اورلاندو بزرگ در سال 1937 به عنوان جامعه انسانی اورلاندو تاسیس شد.از آن زمان، این سازمان برای کمک به حیوانات خانگی به نتایج مثبت و ایمن کار کرده است امروز اتحاد پت تمرکز ویژه ای بر رفاه سگ ها و گربه ها در مناطق Orange, Seminole and Osceola Counties داشته است. به عنوان " کارشناسان" در اورلاندو بزرگ، ما چیزهای خوب برای سگ ها و گربه ها و افرادی که آنها را دوست دارند تهیه میکنیم.هدف ما ارائه خدمات شناخته شده برای حیوانات خانگی و مراقبت از حیوانات و دامپزشکی است.

جلوگیری از رها کردن حیوانات به پناهگاه ها و مراقبت از سگ ها و گربه های بی خانمان کاری نیست که ما بتوانیم آن را به تنهایی انجام دهیم؛ این جامعه به متحد و سطح جدیدی از مشارکت نیاز دارد. ما بر این باوریم که حیوانات خانگی شاد، سالم و خانواده هایشان جوامع شادتر را ایجاد می کنند.

                               

*در ابتدا حیوانات مواد غذایی خام و نپخته می خوردند...

حیوانات هرگز رژیم غذایی که در آن غذا پخته شده باشد و یا در آن از غلات استفاده بشود طراحی نکرده بودند.ما انسان ها ممکن است زنجیره ی غذایی آنها را دوست نداشته باشیم ولی خب همینه که هست و هرگز نمیشه با مادر طبیعت درافتاد...

*بسیاری از مشتریان ما درباره ی یک فروشگاه غذای سالم برای سگ ها و گربه هایشان از ما راهنمایی می خواستند...

- ما رژیم تغذیه خام را برای سگ ها و گربه ها تخصصی کردیم.

- ما از مشتری هایمان در مورد تغذیه و حل مشکلات هضم غذا برای سلامتی پت ها مشاوره گرفتیم.

- ما رژیم غذاهای خامی را که به سختی تهیه کرده بودیم و بی نظیر بودند، مکمل های غذایی و درمان های جامع پت ها را جمع آوری کردیم که فکر می کنیم به طور کلی چنین مجموعه ای در هیچ کمپانی پیدا نمی شود.

*هسته اعتقادات ما...

- یک غذای سالم بهترین راه برای این هست که اجازه می دهد خود بدن حیوان از مشکلات سلامتی و بیماری ها جلوگیری کند.

- زمانیکه شما نمیتوانید مشکلات ژنتیکی ذاتی پتتان را که به نژاد و یا نحوه ی تولید مثل آن مربوط میشود را برطرف کنید، یک غذای مناسب بهترین شانس را برای شما فراهم میکند تا پت شما عمر طولانی تر و سلامتی بیشتری داشته باشد.

ترجمه شده از سایت Orlando

اختصاصی پرس کالا

ترجمه: راحیل بنیادی

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلترها

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری