آنیموندا / Animonda

آنیموندا / Animonda

آنیموندا - Animonda

آنیموندا یک کمپانی نسبتا جوان است ولی وابسته به گروههایی هست که پیشینه ی طولانی دارند.کمپانی بزرگ آنیموندا که در زمینه محصولات مرتبط با پت فعالیت و در سطح جهانی رقابت می کند در سال 1913 در یک قصابی کوچک وستفالن کار خود را آغاز کرد و الآن به یکی از بزرگترین کمپانی های صنعت تولید غذای پت رسیده است. در حال حاضر 35 میلیون نفر از صاحبان سگ و گربه که به صورت حرفه ای از پت ها نگه داری می کنند از غذاهای آنیموندا استفاده میکنند.این واضح است که کیفیت محصولات آنیموندا در سطح بین المللی قرار گرفته است.

تاریخچه

آنیمندا یک شرکت نسبتا جوان است، اما متعلق به یک گروه از شرکت هایی است که به دنبال یک سنت طولانی هستند. امروز شرکت در سطح جهانی فعال است، که در سال 1913 به عنوان یک شرکت کوچک قصابی در وستفالن تاسیس شده است و یکی از شرکت های پیشرو در صنایع غذایی آلمان است.

احترام به کالای "گوشت و ماهی" در این گروه از شرکت ها حفظ شده است. صرف نظر از این که آیا مواد غذایی برای مصرف انسان یا حیوانی در نظر گرفته شده است، همه چیز با مراقبت دقیقی از متیکولوس و استاندارد به طور گسترده ای با کیفیت بالا تهیه می شود.

انیموندا محصولاتی را  به صاحبان حیوانات اهدا می کند که به ویژه برای رفاه و کیفیت زندگی حیوانات خانگی خود اهمیت ویژه ای دارند و بنابراین استانداردهای بالا را با توجه به رژیم غذایی که آنها به حیوانات خانگی خود غذا می دهند رعایت می کند.

به همین دلیل، و همچنین حس خاص خود مسئولیت حیوانات، ما رژیم خاص INTEGRA PROTECT را توسعه داده ایم. صاحبان حیوانات بیمار و همچنین دامپزشکان به طور خاص از کیفیت ویژه این نوع تغذیه قدردانی می کنند.

در عین حال صاحبان سگ و گربه و همچنین پرورش دهنده های حرفه ای در بیش از 35 کشور مختلف از حیوان خانگی مراقبت می کنند.. با توجه به این نکته در ذهن ما، ما همچنان به دنبال منافع و رفاه مشتریانمان خواهیم بود - حیوانات خانگی .

به حیوان خانگی خود با حساسیت بالا و احساس خوب غذا بدهید.

برای بسیاری از افراد حیوانات خانگی بسیار دوست داشتنی مانند خانواده و بهترین دوستان هستند. animonda به عنوان یک متخصص تغذیه حیوانات و شرکت تابعه شناخته شده Group of Companies heristo AG، یکی از مهمترین تولیدکنندگان آلمانی محصولات گوشتی با کیفیت بالا و غذاهای آماده برای حیوانات است، رفاه حیوان خانگی، مهمترین هدف ماست.

تمرکز بر تولید و بازاریابی غذای حیوان خانگی با کیفیت بالا با تاکید خاص بر گربه ها و سگ ها است. این محدوده به خصوص با توجه به دوستداران حیوانات در نظر گرفته شده است که برای آنها رفاه و کیفیت زندگی حیوانات خانگی خود یک مسئله بسیار مهم است و به همین دلیل بسیار علاقمند هستند که دوستان چهار پا خود را با تغذیه مناسب تامین کنند.

تمام محصولات مطابق با آخرین یافته های علمی مربوط به تغذیه سالم و معقول حیوانات تولید می شوند: طبیعی، بی نظیر و کاملا عاری از مواد رنگی و طعم مصنوعی. مواد تشکیل دهنده تازه انتخاب شده به طوری دقیق آماده می شوند و همه مواد مغذی آنها دست نخورده باقی می مانند.

متنوع و متعادل است

در برنامه تغذیه متنوع و متعادل شده توسط آنیموندا محصولات مطابق با نیازهای خاص حیوانات تهیه شده است: سن، وزن، عملکرد و همچنین شرایط خاص یا شرایط مانند آلرژی، عدم تحمل یا مشکلات متابولیسم. ما حتی یک رژیم غذایی ویژه برای حیوانات خانگی که از بیماری های خاصی رنج می برند تولید کرده ایم.

در تهیه غذاهای متعدد غذایی نه تنها مزایای بهداشت، سلامتی و تناسب اندام را در نظر گرفتیم بلکه غذای سالم باید از مزه خوبی برخوردار باشد.. آنیموندا طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهد

فرایند تولید مطابق با استاندارد کیفیت ISO 9001 گواهی شده است، به طور مداوم تحت کنترل داخلی و همچنین خارجی قرار می گیرد و تحت نظارت دقیق علمی قرار می گیرد. در حال توسعه، دامپزشکان و دانشمندان تغذیه ای در آنیموندا از نزدیک با متخصصین از موسسات آموزش عالی آلمان و اروپا همکاری می کنند و از تجارب پرورشدهندگان حیوانات اهلی استفاده می کند.

شعار شرکت آنیموندا

ما باید به تلاشمان ادامه دهیم تا منافع و رفاه مشتریانمانکه حیوانات خانگی هستند تامین شود.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلتر توسط

منو

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری