جوسرا / josera

جوسرا / josera

جوسرا - josra

JOSERA بیش از 70 سال در بخش تغذیه و مواد غذایی حیوانات موفق بوده است. JOSERA به عنوان یک شرکت خانوادگی متوسط، همیشه در حال توسعه است. این شرکت به پایداری، نوآوری، مسئولیت و ایمنی شهرت دارد.

JOSERA بیش از 70 سال در بخش تغذیه و مواد غذایی حیوانات موفق بوده است. JOSERA به عنوان یک شرکت خانوادگی متوسط، همیشه در حال توسعه است. این شرکت به پایداری، نوآوری، مسئولیت و ایمنی شهرت دارد.

سابقه شرکت JOSERA با دو خواننده آغاز می شود:

                                                

جوزف و پلین آرباخر، که شرکت JOSERA را در طول سال تاسیس کرد در طول جنگ جهانی دوم با یک گیاه برای تولید آهک خوراکی در روستای Weilbach اقدام کردند.

JOSERA داستان موفقیت چشمگیر در طول سالها نوشت.

1941 - تاسیس شرکت JOSERA

جوزف و پلین آرباخر گیاه را در Weilbach، Unterfranken برای تولید آهک خوراکی، پیش ماده خوراکی امروزه، تأسیس می کنند. در چند سال اول، آهک تغذیه فقط در بسته های 2 کیلوگرمی موجود است که طبق توصیه های تغذیه امروز، صرفا برای تغذیه یک گاو در حدود 2 هفته کافی خواهد بود.

                            

1963 - کارخانه جدید در Kleinheubach

نام تجاری JOSERA در میان صاحبان دام، حیوانات سالم و بارور، محبوبیت زیادی به دست می آورد. افزایش تقاضا برای خوراک معدنی باعث ایجاد یک کارخانه جدید در مرکز شهر Kleinheubach می شود.

1969 - جوزف ارباکر Junior مسئولیت مدیریت JOSERA را برعهده دارد

پس از مرگ ارباب جوزف ارشد، پسرش جوزف ارباکر Junior در سن 29 سالگی از مدیریت جرسا بر می آید.

2012 - اعتبارات آزمایشگاهی با توجه به بالاترین استاندارد ممکن

Das آزمایشگاه JOSERA هر دو مواد اولیه را تهیه می کند و محصولات را تحت میکروسکوپ با آخرین تکنولوژی بسیار دقیق قرار می دهد. تجهیزات تجزیه و تحلیل دقیق نتایج اندازه گیری را فراهم می کند. حسابرسان منصوب شده توسط دولت مستقل با بالاترین استانداردهای آزمایشگاه JOSERA با اعتباربخشی آزمایشگاه ISO / IEC 17025 تایید می کنند. ISO / IEC 17025 استاندارد جهانی برای آزمایشگاه های آزمایش است. موسسات آزمون و تحقیق کشاورزی (LUFA) نیز تحت این استاندارد معتبر هستند.

2012 - تصفیه زباله های زیستی توسط JOSERA Biobed

اکتبر 2012 یک تخت زیستی برای تصفیه پساب های بیولوژیکی به کار گرفته شد. JOSERA در مفهوم تصفیه بیولوژیکی سرمایه گذاری کرد.با استفاده از میکرو ارگانیسم ها به منظور پاکسازی کل هوا فاضلاب از تولید مواد غذایی حیوان خانگی.

2012 - غذای پت سوپرپرمیوم: معرفی JOSERA "یک نیاز ویژه" 

علاوه بر خط "Emotion" موفق، JOSERA خط "ویژه نیازمند" برای پاسخگویی به ادعاهای ویژه سگ ها مطرح شد - نیازهای ویژه نیاز به دستور العمل های ویژه دارد.

صاحبان سگ می توانند از مجموعه ای از محصولات فوق العاده Premium انتخاب کنند که دقیقا برای نیازهای ویژه سگ خود مناسب هستند.

                       

                      

2013 - داستان موفقیت شرکت خانوادگی JOSERA همچنان ادامه دارد.

امروز حدود 250 کارمند اختصاص داده شده به موفقیت شرکت با شور و شوق زیاد .

            

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلترها
غذای خشک گربه جوسرا مدل Sensicat وزن 2 کیلوگرم غذای خشک گربه جوسرا مدل Sensicat وزن 2 کیلوگرم
پیشنهاد شگفت انگیز
1,277,100 تومان (بدون مالیات) 1,290,000 تومان
‎−1%
ویژگی ها مناسب برای گربه های بدغذا با سیستم گوارش حساس فرموله شده بسیار خوش خوراک برای گربه های بد غذا دارای فیبر رژیمی برای جلوگیری از تشکیل گوله مویی دارای PH متعادل  تولید آلمان
غذای خشک گربه جوسرا مدل Culinesse وزن 2 کیلوگرم غذای خشک گربه جوسرا مدل Culinesse وزن 2 کیلوگرم
پیشنهاد شگفت انگیز
1,286,010 تومان (بدون مالیات) 1,299,000 تومان
‎−1%
ویژگی ها حاوی ماهی سالمون به عنوان منبع پروتئین  مواد اولیه بسیار خوش طعمبا قابلیت هضم بالا دارای مقادیر مناسب چربی برای گربه های داخل و خارج خانه حاوی اسید های چرب امگا3 و 6 و مولتی ویتامین جهت درخشندگی پوست و مو...
غذاي خشك گربه جوسرا مدل Catelux وزن 2 کیلوگرم غذاي خشك گربه جوسرا مدل Catelux وزن 2 کیلوگرم
پیشنهاد شگفت انگیز
1,286,010 تومان (بدون مالیات) 1,299,000 تومان
‎−1%
(1)
ویژگی ها مناسب برای گربه های بالغ درگیر هربالبا طعم اردک و سیب زمینی خوش طعمدارای ph اسیدی جهت جلوگیری از تشکیل سنگ های ادراریحفظ سلامت و شادابی پوست و موی گربهبسیار خوش خور و پرطرفدارساخت: آلمان
غذای خشک گربه جوسرا مدل Naturecat وزن 2 کیلوگرم غذای خشک گربه جوسرا مدل Naturecat وزن 2 کیلوگرم
پیشنهاد شگفت انگیز
1,286,010 تومان (بدون مالیات) 1,299,000 تومان
‎−1%
ویژگی ها مناسب برای گربه های بالغ بالای یک سال و بچه گربه های بالای 6 ماه فاقد غلات حاوی مرغ وماهی حاوی فیبر بالا جهت جلوگیری از تشکیل گوله مویی دارای سبزیجات و میوه جهت تحریک اشتهای گربه تولید آلمان
غذاي خشك گربه جوسرا مدل Naturelle وزن 2 کیلوگرم غذاي خشك گربه جوسرا مدل Naturelle وزن 2 کیلوگرم
پیشنهاد شگفت انگیز
1,209,000 تومان (بدون مالیات) 1,300,000 تومان
‎−7%
ویژگی ها مناسب برای گربه هایی که به غلات حساسیت دارند 30% گوشت مرغ و 10% گوشت ماهیجلوگیری از ایجاد سنگ های ادراریکمک به دفع و کاهش هربالدارای کیفیت سوپرپرمیومبسیار خوش خور و خوشمزهدارای عناصر مفید موجود در سبزیجات و...

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری