دکترکلودرز / Dr clauder's

دکترکلودرز / Dr clauder's

دکترکلودرز - Dr clauder's

تولید محصولات غذایی برای حیوانات خانگی نزدیک به یک قرن است که سنت کمپانی دکتر کلودر (Dr.Clauder)  محسوب می شود و نسبت به آن احساس تعهد و مسئولیت دارند. آسیاب خانوادگی هیوبرز در شمال رودخانه راین در منطقه ویتفالیا در سال 1902 میلادی ساخته شد جایی که کارخانه های تولید مواد غذایی برای حیوانات در کنار رودخانه راین توسعه یافت. 

  

تولید محصولات غذایی برای حیوانات خانگی نزدیک به یک قرن است که سنت کمپانی دکتر کلودر (Dr.Clauder)  محسوب می شود و نسبت به آن احساس تعهد و مسئولیت دارند. آسیاب خانوادگی هیوبرز در شمال رودخانه راین در منطقه ویتفالیا در سال 1902 میلادی ساخته شد جایی که کارخانه های تولید مواد غذایی برای حیوانات در کنار رودخانه راین توسعه یافت. پایه و اساس اولیه این کمپانی آینده آن را ساخت. در اوایل قرن نوزدهم آلوین هیوبرز (Alwin Hübers) گروه آیپیاچ(IPH Group)  را تاسیس نمود. گروه آیپیاچ یک کمپانی بود که به طور تخصصی و ویژه بر روی تغذیه حیوانات خانگی فعالیت داشت. این کمپانی توانست موفقیت چشمگیری کسب کند و محصولات آن نیازهای حیوانات را مرتفع می ساخت. در سال 1993 میلادی برند بست چویس(Best Choice)  اولین محصولات خود را در اروپا توزیع کرد و همکنون در 55 کشور دنیا به فروش میرسد. حتی در آن زمان هم شعار کمپانی«ارائه محصول با بالاترین کیفیت» بود. ادعای که امروزه به صورت سیستماتیک به مرحله عمل و اجرا درآمده است. نام دکتر کلودر از اسم دکتر هاینز کلودر (Dr. Heinz Clauder) متخصص تغذیه اقتباس شده است. کمپانی دکتر کلودر که یک شرکت تخصصی در زمینه حیوانات خانگی است در سال 1957 میلادی تاسیس شد. دکتر کلودر یکی از پیشگامان در زمینه تولید و عرضه مکمل های غذایی برای حیوانات است. در سال 1998 میلادی کمپانی دکتر کلودر و گروه آیپیاچ شروع به همکاری و مشارکت با هم نمودند که نتایج موفقیت آمیزی به همراه داشت. در سال 2006 میلادی آلوین هیوبرز تجارت و کسب و کار خود را به دست پسرش مالته هیوبرز(Malte Hübers)  سپرد. سرانجام در سال 2010 میلادی 2 کمپانی با هم ادغام شدند و کار خود را با نام دکتر کلودر سولوشنز(Dr.Clauder Solutions)  زیر یک چتر از سر گرفتند. اهمیت و توجه به حیوانات خانگی وظیفه و مسئولیت این کمپانی محسوب میشود، چیزی که سنت موسسین این برند بوده است. این همان چیزی است که بین تک تک اعضای کمپانی و مشتریان ساری و جاری است و به عنوان یک کسب و کار خانوادگی، اعتماد، ارزش قائل شدن برای اخلاقیات و احترام متقابل فاکتورهای اصلی کار در این کمپانی هستند. این کمپانی همواره نسبت به انسانها و حیوانات تعهد و احساس مسئولیت داشته است.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلتر توسط
285,000 تومان (بدون مالیات)
Dr.Clauder's Intestinal-Antihairballویژگی هابهبود عملکرد قلب ، بینایی و سیستم عصبیحاوی مقادیر بالای مالت و تورینجلوگیری از انسداد و اختلال گوارشی و محرک اشتها پشتیبانی از سلامت پوست و درخشش موهاجلوگیری تشکیل و تجمع...

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری