استوزی / Stuzzy

استوزی / Stuzzy

استوزی - Stuzzy

Stuzzy یک علامت تجاری از Agras Pet Foods، شرکت پیشگامان مواد غذایی حیوانات خانگی است. Agras Delic در سال 1986 با هدف ارائه مواد غذایی حیوانی به همان کیفیت، مراقبت و توجه به غذا برای مصرف انسان بود. به خاطر شناخت آن، این اولین شرکتی بود که محصولات ت را با مواد 100٪ طبیعی تولید می کرد و همچنان به پیشرفت طعم ها و فرمت های جدید دست می یابد. با مارک های مختلف، محصولات آن در بیش از 60 کشور در سراسر جهان فروخته می شود.

کمپانی آگراس دیالایچی (AGRAS DELIC) یک شرکت ایتالیایی است که 29 سال پیش یعنی در سال 1986 میلادی افتتاح و راه اندازی شد. در آن زمان حیوانات خانگی در ایتالیا با باقیمانده غذاهای خانگی تغذیه می شدند و در آن زمان صنعت تولید غذا برای حیوانات خانگی نظیر سگ و گربه کم کم در حال شکل گیری و پایه گذاری بود. طی اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 میلادی مراحل اولیه اقدامات موثر برای نگهداری از حیوانات خانگی در حال شکل گیری بود و بسیار مورد توجه قرار گرفت. رفتار صاحبان این حیوانات خانگی و البته رفتار خود این حیوانات به عنوان بخشی از خانواده و اهمیت زیاد آنان در بین اعضای خانواده باعث شد تا بازارهای جدیدی برای تولید و عرضه غذاهای مخصوص حیوانات خانگی پدید آید، بازارهایی که نه تنها اختصاصا به عرضه محصولات برای حیوانات خانگی می پرداختند بلکه کیفیت کالاها نیز تا حد زیادی مورد توجه و ارتقا قرار گرفت. نوآوری، کیفیت و ایمنی، اصولی است که ما را هدایت می کند، عناصری که برای ما ضروری است و بر پایه تعهد روزمره ما است. مشارکت های جامد، در حقیقت، ما را به بهترین مواد اولیه موجود در بازار تضمین می کنند؛ فرایندهای تولید بر اساس بالاترین استانداردهای کیفیت تایید و توسط موسسات بین المللیتضمین شده است.تمام ابتکارات در محیط زیست پایدار و همبستگی سازگار با محیط زیست بر اساس یک استراتژی توسعه یافته است.

کیفیت

خط Stuzzy Line شامل انواع مختلفی از محصولات است که بین قیمت آنها و کیفیت مواد اولیه ارتباط وجود دارد. به طور خاص، مهم است که برخی از خصوصیات را که برای تمام خطوط محصول مشابه هستند، برجسته کنیم:

  • درصد مقدار گوشت همیشه در بالاترین سطح پیشنهاد بازار است.
  • همه محصولات برای سگ ها و گربه ها بسیار اشتها آور هستند، بدون هیچ گونه افزودنی از طعم دهنده ها و فقط به لطف مواد با کیفیت بالا
  • تمام محصولات Stuzzy فاقد از مواد نگهدارنده و مواد رنگی میباشد.
  • در رابطه با تولید هیچ تستی بر روی هیچ نوع حیوان انجام نشده است.

مشاهده‌ بیشترمشاهده کمتر
فیلترها

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان ایجاد کرده و وارد حساب خود شوید تا امکان استفاده از لیست‌های علاقمندی برایتان مقدور شود.

ورود به حساب کاربری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره موارد محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری