امتیاز خرید
با سفارش این محصول شما 1  امتیاز دریافت میکنید
ارزش امتیاز دریافتی:  500 تومان
حد اکثر تخفیف قابل استفاده برای این محصول 1 امتیاز که برابر است با 500 تومان
(11 رای)

مسواک انگشتی بیفار

Beaphar Finger Toothbrush

  Made In Netherlands

نا موجود
در حال حاضر موجود نیست

مسواک انگشتی بیفار

  • حذف ته مانده غذا از میان دندانها
  • کاهش باکتریها
  • جلوگیری از تشکیل پلاک های دندانی
  • جلوگیری از بوی بد و فساد دندانها
  • امکان دسترسی به تمام نقاط محوطه دهان

سایر مشخصات محصول

نوع کالا : مسواک انگشتی
اندازه نژاد : تمام نژادها - All Breeds
نحوه مصرف : مسواک را قبل از شروع مرطوب نمایید و کمی از خمیر دندان بیفار روی آن قرار دهید. به آرامی دندان ها را مسواک بزنید تا کاملا تمیز شوند.

بسیاری از بیماری ها می تواند در اثر عدم توجه به بهداشت دهان ایجاد گردد. مسواک روزانه باعث حذف ته مانده غذا و کاهش باکتری ها و نیز
جلوگیری از تشکیل پلاک های دندانی و ایجاد بوی بد و فساد دندان ها می شود. این محصول به آسانی روی انگشت قرار گرفته و امکان دسترسی به تمام نقاط محوطه دهان را فراهم می آورد.

"بیفار" در سال 1943 تحت عنوان یک کمپانی خانوادگی توسط آقای Bernard Aa در شهر کوچکی در هلند شروع به فعالیت کرد. امروز کمپانی بیفار انواع محصولات دارویی و غذای کامل را با کیفیت بالا برای انواع پت در سراسر جهان عرضه میکند.

"پت ها ارزش بهترین ها را دارند"، این جمله به عنوان فلسفه وجودی کمپانی بیفار موجب شده تا 90% کارکنان بیفار از صاحبان پت و یا متخصصین در این زمینه باشند.

محصولات با هدف طول عمر بیشتر و همچنین سلامتی و شادابی در طول دوره عمر و تحت کنترل شدید کیفی تولید میشوند.اولین تولیدات بیفار ویتامین ها و محصولات هومیوپاتیک برای سگها و گربه ها بود. پس از گذشت 70 سال و فعالیت 42 نفر متخصص در دپارتمان تحقیق و توسعه، امروز خط تولید بیفار شامل 800 محصول تخصصی دارویی و غذایی برای سگ، گربه، پرنده، جونده و خزنده میباشد.

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

برچسب ها

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: