(7 رای)

غذای خشک گربه بالغ برای شادابی و ضدافسردگی رویال کنین - 1/5کیلوگرم

Royal Canin No 3 Lively for adult cats

  Made In France

 • بالغ
 • شادابی و ضدافسردگی
 • درمانی
 • 1.5 کیلوگرم
نا موجود
تومان 245.000

غذای خشک گربه بالغ برای شادابی و ضدافسردگی رویال کنین

گربه های فعال به دلیل فعالیت های خود و برای حفظ و نگهداری آمادگی جسمانی خود به کالری وانرژی  بالاتری نیاز دارند.  Pure Feline No.3 Lively Vitality رویال کنین غنی از گوشت ماهی و ماکیان است. با توجه به ارزش غذایی بسیار بالای پروتئین ماهی، تمام آمینواسیدهای ضروری که  برای تناسب اندام لازم هستند به گربه شما ارائه شده است. علاوه بر این، ماهی استفاده شده در این غذا محبوب  گربه شما است. مواد مغذی گیاهی  اجزای فعال مبتنی بر گیاهان هستند که مصرف آنها می تواند تاثیر مثبتی بر عملکرد اندامها داشته باشد. 

غذای گربه Royal Canin Pure Feline Vitality با ترکیب خصوصیات یک رژیم غذایی متعادل و خوشمزه با مزایای استفاده از اجزای فعال مبتنی بر گیاهان برای سلامتی و تندرستی گربه شما فراهم شده است؛

 • گوجه فرنگی لیکوپنز (Lycopenes): گوجه فرنگی لیکوپن ، یک رنگدانه از خانواده کارتنید است. با توجه به اثرات قوی خود به عنوان یک آنتی اکسیدان، تاثیر مثبتی در بسیاری از فعالیتهای بدن از جمله هضم، عملکرد قلب و گردش خون، و به خصوص عملکرد سیستم ایمنی بدن دارد. از آنجا که این ماده قابل حل در چربی (لیپوفیلیک) است، اثرات آن در داخل غشای سلولی آشکار می شود - دقیقا در جایی که رادیکال های آزاد حمله می کنند.
 • پودر شکوفه های گل همیشه بهار: این گیاه اصالتا در مکزیک رشد و نمو می کند، گل همیشه بهار از خانواده Asteraceae  است. خوراک شکوفه گل همیشه بهار یک آنتی اکسیدان طبیعی است که می تواند  سیستم ایمنی بدن را حمایت و تقویت کند.
 • با غذای گربه Royal Canin Pure Feline برای سرزندگی گربه خود, نه تنها نیازهای تغذیه ای گربه خود را تأمین می کنید، بلکه حیوان خانگی شما اجزا و ترکیبات مبتنی بر گیاهان فعال که ویژگی های مثبت را ارائه می دهند را نیز دریافت می کنند. در نظر گرفتن نیازهای گربه همراه با داشتن اطلاع و دانش قابل توجه در مورد ترکیبات فعال گیاهی این امکان را می دهد که به طور موثر  این مولفه ها را به منظور ترویج سلامت حیوانات اعمال کرد.
 • برای گربه یک ثانیه کافی است  که از بی تحرکی به فعالیت کامل و پر تحرکی تغییر کند. از یک وقفه، گربه ها می توانند به طور چشمگیری به بالا  پرش کنند و می تواند 100 متر را حدودا در 9 ثانیه بدوند. با این حال، امروزه  سبک زندگی آنها بسیار شبیه به انسانها شده است. آنها بیشتر و بیشتر در شهر و با یک سبک آرام و مطیع زندگی می کنند. حتی زمانی که گربه ها  زندگی خود را در داخل خانه سپری می کنند، آنها  به این فرصت  نیاز دارند که رفتارهای طبیعی خاص خود را انجام دهند.
 • به منظور مقابله با اثرات بالا رفتن سن، اجزا  و ترکیبات  گیاهی را می توان در رژیم غذایی گنجاند. این ترکیبات  گیاهی عبارتند از ginsenosides (از ریشه جین سنگ)، لیکوپنز (Lycopenes) (که گوجه فرنگی  با رنگ قرمز روشن  تولید می کنند) و پلی فنول حاصل از برگ های چای سبز. همه این مولفه ها آنتی اکسیدان های بالقوه هستند، بدان معنی که با حملات  رادیکال های آزاد که مسئول پیری سلول هستند مبارزه می کنند.
 • مواد مغذی با منشأ گیاهی فوائد زیادی برای گربه ها دارند. آن ها منبع عمده اسیدهای چرب ضروری، فیبرها و آنتی اکسیدان ها هستند که  که به ترتیب اثرات مفیدی بر زیبایی پوست و مو، تسهیل گوارش و تقویت سیستم ایمنی بدن دارند. غذاهای سری PURE FELINE کمپانی رویال کنین حاوی ترکیبات موثر از این عصاره های گیاهی است که زیبایی، تناسب اندام و شادابی گربه شما را تضمین می کنند.
 • غذایی کامل برای گربه بالغ تمامی نژادها
 • حاوی عصاره های مغذی گیاهی برای ایجاد حس نشاط و سرزندگی در گربه
 • غنی شده با گوجه فرنگی و گل همیشه بهار
 • سرشار از انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن گربه

ترکیبات: خوراک گوشت ماکیان، گندم، چربی های حیوانی، ذرت، برنج، گلوتن, خوراک ذرت، پودر ماهی، پروتئین های حیوانی (هیدرولیز)، خوراک گلوتن گندم، فیبر کاسنی، روغن ماهی، مواد معدنی، روغن سویا، گوجه فرنگی خشک شده (1٪)، عصاره گل همیشه بهار [منبع لوتئین] (0.06٪)، هیدرولیزات از سخت پوستان (منبع گلوکوزامین)، غضروف هیدرولیز (منبع کندرویتین).

توصیه های تغذیه:

وزن گربه مقدار مصرف روزانه گرم / روز
2 kg 30
4 kg 55
6 kg 85

سایر مشخصات محصول

نوع کالا : غذای خشک گربه
وزن : 3 کیلوگرم
دوره زندگی : بالغ - Adult
اندازه نژاد : تمام نژادها - All Breeds
ویژگی غذا و خوراکی : شادابی و ضدافسردگی
(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

برچسب ها

سایر ویژگی‌ها

نوع کالا غذای خشک گربه
وزن 3 کیلوگرم
دوره زندگی بالغ - Adult
اندازه نژاد تمام نژادها - All Breeds
ویژگی غذا و خوراکی شادابی و ضدافسردگی

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: